Життя

33 головних гея у світовій історії, які змінять ваші погляди на минуле

Оце відкриття! А так і не скажеш!

За останні півстоліття одностатева любов все частіше виставляється напоказ і вже не сприймається, як щось заборонене, пише Rewind.

Однак це не означає, що нетрадиційні стосунки були «винайдені» зовсім недавно. Історія знає чимало прикладів одностатевих відносин.

Ось 33 головних гея у світовій історії, які змінять ваші погляди на минуле:

1) Юлій Цезар.traveler1116 / Getty Images / thoughtco.com

Коли Юлій Цезар ставши імператором, сенатор Цицерон звинуватив главу держави в проституції. Дослівно: «Цезар зробив зі своєї дупи трамплін для державної кар’єр кур’єри!»

Він витрачав величезні гроші з державної скарбниці на купівлю молоденьких хлопчиків з пишною копицею волосся на голові, але виключно безволосої груддю.

2) Авраам Лінкольн.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеAP Photo/politico.com

Згідно з однією з гіпотез, Лінкольн був прихованим геєм і одружився лише з кар’єр єрних міркувань.

На підтвердження цього наводять і занадто тісні відносини «містера президента» з капітаном охоронців Девісом Дериксоном, про стегнах якого президент відгукувався як про ідеальних…

3) Марлон Брандо.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеabsolutte.io

У 2018 році Дженніфер Прайор, вдова американського коміка Річарда Прайора, заявила, що її чоловік вступав в сексуальний зв’язок з актором Марлоном Брандо. Прайор пояснила поведінку коміка вживанням кокаїну.

«Це були сімдесяті! Наркотики були якісними. З достатньою кількістю кокаїну в організмі ві б трахнули батарею і прислали б їй квіти на наступний ранок», — підкреслила вона.

4) Алек Гіннес.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеvanityfair.com

Він зіграв Обі-Вана Кенобі у знаменитої космічної епопеї Джорджа Лукаса «Зоряні війни». Про бісексуальність актора знали його друзі та близькі.

Вони погодилися обговорювати цю тему лише після смерті Гіннесса, поважаючи його право на приватність особистого життя. Один з біографів сера Алекса з’єднання ясував, що в 1946 початківця актора звинуватили в акті гомосексуалізму.

5) Джеймс Дін.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеjamesdean.com

Марлон Брандо і Джеймс Дін були одними з головних секс-символів Золотої епохи Голлівуду – альо якщо вірити книзі «Джеймс Дін: Завтра ніколи не настане», їх пов’язаність язувало щось набагато більше.

Автори біографічного праці Дарвін Портер і Дэнворт стверджують, що актори були коханцями. Книга заснована на спогадах друзів, колег і журналістів, що знали Джеймса Діна і працювали з ним до 1955 року, коли у віці 24 років він загинув у результаті ДТП.

6) Елеонора Рузвельт.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеUnderwood Archives / Getty Images / thoughtco.com

Опубліковані щоденники і листи місіс Рузвельт розповідають, що зразкова дружина і мати, активістка руху у захист прав людини провела чимало щасливих годин в обіймах Лоріни Хікок.

Рузвельт мала схильність до журналістки, обожнювала курити сигари, зростом під метр вісімдесят і під вагою сто кілограмів, теж, до речі сказати, боролася за права людини.

7) Грета Гарбо.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

Біографи прийшли до думки, що якщо вона і не була лесбіянкою, то вже бісексуалкою точно. Тім більше, що у відносинах з Гарбо відкрито зізнавалися деякі її партнерки.

Спочатку це була актриса Ліліан Тэшман, потім Фіфі д’орсе, а письменниця Мерседес де Акоста і зовсім випустила мемуари, в яких відверто розповіла про свої стосунки з Гарбо (а також Айседорою Дункан і Марлен Дітріх).

8) Вільям Шекспір. 33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеbl.uk

Шекспір одружився в результаті гетеросексуального експерименту, Вільямом Шекспіром у 34-річному віці, і виявили, що в 20 сонеті, він оспівує особу, яка не хлопцем, але колишнім гарним, наче дівчина.

«Твоя любов належить мені, хоч ти був створений, щоб доставляти задоволення жінкам», – зізнається Вільям .

9) Джоан Кроуфорд.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеbiography.com

У Джоан, як стверджується, були лесбійські стосунки з різними голлівудськими актрисами, включаючи Марлен Дітріх і Мерилін Монро.

Письменник Флемінг стверджує, що MGM довелося заплатити шантажистам 100 000 доларів, щоб зупинити випуск лесбійського порно за участю Кроуфорд, перш ніж вона стала знаменитою.

10) Петро Чайковський.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеsvoboda.org

Любов усього життя Петра Ілліча Чайковського – поміщик Володимир Шиловський, спонсировавший композитора і возив за свій рахунок його по Європі. Альо щастя коханців було не довгим. Ще молодим Шиловський помер від сухот.

Зате збереглася листування Чайковського зі своїм братом Модестом, теж блакитним, можна знімати фільм. Він писав братові: «Я весь час згадую Володю, він сниться мені щоночі».

11) Ентоні Перкінс.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеpostila.ru

Зірка фільму «Психо» Ентоні Перкінс був одруженим чоловіком з двома дітьми. Все ж повідомляється, що його самі тривалі романтичні гомосексуальні стосунки були з актором Табом Хантером.

За словами голлівудського сутенера, Скотті Бауэрса, Перкінс бував з багатьма чоловіками. Бауєрс говорити про Перкинсе: «Він завжди хотів кого-небудь особливого.

12) Кларк Гейбл.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеamazon.com

Людина, який був настільки відомий, що його називали королем Голлівуду. Перш ніж стати зіркою «Віднесених вітром», він торгував собою заради успішної кар’єр кур’єри.

У книзі Девіда Брета Clark Gable: Tormented Star, письменник стверджує, що Гейбл був геєм за зарплату і любив займатися сексом «за долари».

13) Кетрін Хепберн.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеdesktopnexus.com

Голлівудський сутенер Скотті Бауєрс стверджує, що Хепберн зустрічалася з дівчатами один або два рази, а потім «втомлювалася від них». Проте одна молода красуня на ім’я Барбара підтримувала відносини з Хепберн протягом 49 років.

Як говорити Бауєрс, за іронією долі, вона майже ніколи не займалася з ними сексом. Кетрін була схиблена на чистоті і дбайливо ставилася до свого здоров’я.

14) Джордж Вашингтон.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеaif.ru

Американський президент Джордж Вашингтон одружився виключно під тиском суспільства, і на 28-річній вдові з двома дітьми.

Незважаючи на це, все своє життя мав стосунки з Олександром Гамільтоном, своїм секретарем і спічрайтером, який почав працювати в домі Вашингтона в 19 років.

15) Олександр I.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

Наступний блакитний правитель – Олександр I, що підтверджено збереглася листуванням царя.

Наполеон Бонапарт якось зізнався: «Олександр – найкрасивіший чоловік, який живе на землі. Прикро, що він гей, а то чимало француженок хотіли б спробувати його тіло».

16) Ханс Крістіан Андерсен. 33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

Письменник вів відокремлений спосіб життя, і ніколи не мав ні дружини, ні друзів, ні коханців. Одним єдиним сексуальним досвідом дитячого казкаря ставши секс з 14-річним хлопчиком.

Цей випадок Ханс так і не зміг забути за все життя і під враженням після цього написавши казку про героя Оле-Лукоє.

17) Ярослав Гашек. 33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

Колишній червоний комісар прославився більше завдяки своєму безсмертному солдату Швейку, а не революційною діяльністю.

У книзі немає ні однієї головної героїні, жодної історії не розказано Швейком про свої сексуальні пригоди, всі інтриги відбуваються з іншими персонажами. Це тому, що Гашек був гомосексуалістом, а Швейка багато в чому списував з самого собі.

18) Ернст Рем.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеpeter-vanich/livejournal.com

Це єдиний у світі чоловік, який був з Гітлером на ти. Ернст Рем був засновником штурмових загонів СА, структури фашистів, якій не було рівних до 1934 року.

В СА панував культ чоловічого тіла – сильного і красивого, що і призвело до того, що вся структура складалася з блакитних.

19) Енді Уорхол. 33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеtherake.com

Батько “поп-арту”. Його “історичні портрети долара і кока-колі” відомі на весь світ. Він же придумав секс по телефону і називав його єдиним чистимо видом сексу.

Особисте життя Енді Уорхола так і залишилася загадкою. Багато говорили, що Енді — гей. На це натякали і багато з його робіт, в яких можна було зустріти гомосексуальну тематику. Однак сам Уорхол завжди говорив, що він незайманий.

20) Річард Левове Серце.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеwikipedia.org

Лицарем він був аж ніяк не для дам – його серце остаточно і безповоротньо належало французькому королю Філіппу II Августу, з яким він здружився ще у 23-річному віці так близько, що протягом року ділив з ним одне ліжко.

Разом вони пережили не мало, навіть організували хрестовий похід на Єрусалим, але зруйнувала їхні стосунки сама банальні ревнощі. Філіп так і не зміг пробачити коханцеві, що його народ любив на багато більше короля.

21) Леонардо да Вінчі.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеbestin.ua

Поруч з генієм протягом усього його життя не було зафіксовано жодної жінки, крім матері і мачухи. Зате майже всі учні Леонардо, не відрізнялися талантом, були виключно красивими юнаками.

Один з них звертає на себе особливу увагу. В 1490 році Леонардо записує в щоденнику: “Джакомо прийшов жити зі мною… Йому десять років”.

22) Фріда Кало.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеbiography.com

Добропорядної дружини з неї не вийшло. Вона пила, курила, матюкалася, заводила романи, в тому числі і лейсбийские.

Знаменита мексиканська співачка і відкрита лесбіянка Чавела Варгас була близькою подругою і, як багато хто стверджує, коханкою художниці Фріди Кало і її чоловіка Дієго Рівери.

23) Лорд Байрон.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеaif.ru

Джордж Гордон Байрон був бісексуалом: він любив і жінок, і чоловіків. Любов до хлопчиків почалася у лорда Байрона з Клэра і була найтривалішою.

«Навіть зараз, коли я чую ім’я Клер, — писав пізніше у своїх спогадах співає, — у мене б ‘ ється серце, і я пишу це ім’я, згадуючи 1803 – 1805 рокі до нескінченності».

24) Френсіс Бекон.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

Алкоголік, азартний гравець, гомосексуаліст, творець жаху і транслятор депресивних образів. Все це — Френсіс Бекон. Він став завсідником богемного районі лондонського Сохо.

Тут, відкинувши класові бар’єр кур’єри, зустрічалися в пабах і нічних клубах жебраки художники і процвітаючі ділки, лорді і хлопчики-повії, видатні інтелектуали і солдати – верхівка суспільства і лондонське дно.

25) Оскар Уайльд.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

Уайльд довгий годину примудрявся поєднувати традиційну роль батька сімейства з гомосексуальними відносинами. Його фатальною пристрастю ставши лорд Альфред Дуглас (Бозі).

Уайльд не вважав за потрібне приховувати свою любов до Бозі, за що в 1895 році був засуджений до двох років каторги. Після звільнення явились в місті у 1897 року письменник переїхав до Франції.

26) Марсель Пруст.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

Французький письменник Марсель Пруст (1871 – 1922) ніколи відкрито не зізнавався у своїй гомосексуальності, боячись заподіяти біль гаряче улюбленої матері.

Тім не менш, тими гомосексуальної любові, в тому числі і жіночої, письменник присвятив сотні сторінок свого романного циклу «У пошуках втраченого часу».

27) Томас Манн.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

У ряді його творів, наприклад у повісті «Смерть у Венеції», присутні гомоеротичні мотиви.

Сам письменник, хрещений єврей, ніколи публічно не зізнавався у нетрадиційній орієнтації, і ретельно намагався її приховати, намагаючись бути зразковим чоловіком і батьком шістьох дітей.

28) Пол Боулз.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеprimuzee.ru

Американський письменник, автор роману «Під покровом небес» до одностатевого кохання пристрастився на півночі Марокко в Танжері, куди відправився на початку 30-х і остаточно переселився в середині 47 році.

У Танжері письменника вразили люди і особлива, вільна від умовностей атмосфера міста. До того ж, там не було недоліку в симпатичних хлопчиків, готових до любові за винагороду.

29) Королева Христина.
33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеyoutube.com

Королеву Христину Шведську підозрювали у нетрадиційній сексуальній орієнтації. Деякі її листи, адресовані жінці, носили не просто дружній характер.

Мати принца Орлеанського, графиня Палатин, згадувала у своїх мемуарах, як королева Христина «намагалася заволодіти мадам де Бреньи силою, але тій вдалося втекти».

30) Королева Анна.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеhistoryextra.com

Анна Стюарт відома не тільки тим, що вона стала останньою представницею династії Стюарт, але і своїми нетрадиційними нахилами.

Протягом багатьох років поруч з королевою була її подруга Сара Черчілль. Їх відносини зіпсувалися з політичних причин. Як би там не було, але Анна Стюарт була вагітна раз, правда спадкоємців після себе вона так і не залишила.

31) Туве Янссон. 33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлое24smi.org

Туве Янссон знають у всьому світі як творця всесвіту Мумі-тролів. Історії про істот, які знають, як правильно жити і завжди готові до пригод, виховали не одне покоління дітей.

Про своє особисте життя Туве Янссон розповіла в 1993 році, коли їй було 79 років. На прес-конференції вона розказала, що півжиття провела в партнерських відносинах з художницею Тууликки Пиетиля.

32) Алан Тьюринг.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеaif.ru

Геніальний математик Алан Тьюринг зіграв важливу роль у Другій світовій війні. Він входив у групу англійських криптографів, які перехоплювали і намагалися розшифрувати німецькі надсекретні послання.

У 1951 році Алана Тюрінга звинуватили в гомосексуалізмі. Поліція запропонувала йому вибір: у язниця чи сильнодіючі ліки, які пригнічують лібідо. Математик вибрав одного. За рік гормональних уколов Тюрінг став імпотентом.

33) Крістіан Діор.33 главных гея в мировой истории, которые изменят ваши взгляды на прошлоеvogue.ua

Чоловік, який краще за всіх розумів жінок і при цьому абсолютно ними не цікавився, Крістіан Діор ставши творцем стилю New Look у другій половині 40-х років.

Після двох світових воєн європейські жінки немов забули про прикраси, підборах та інших роскошествах. У 1947 році Крістіан Діор запропонував повернутися до жіночності і затягнув жіночі талії в корсети і повернувши на подіум пишні спідниці.

Як ви ставитеся до людей з нетрадиційною сексуальну орієнтацією?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.