Новини з Австрії

Красиве правосуддя — палац Justizpalast у Відні

Світ може врятувати тільки примирення, але ніяк не правосуддям, яке по суті є синонімом помсти.
®️ Ентоні де Мелло.

Коли Правосуддя настільки красиве, немає ніякого бажання йому суперечити — здавалося б, величезна будівля, нашпигована співробітниками, а створює враження легкості, абсолютної гармонії, врівноваженості та якогось-то навіть красу. Неоренесансу. Побудований палац в 1875-1881гг, архітектор Aleksandr Wielemans von Monteforte.

Леви, ковані двері, розкішні сходи, Сама Богиня Правосуддя з золотим мечем і зведенням законів, гербі земель, дах зі скла, антикварні крісла. Повний комплект. І відчуття безпеки. І не тільки тому, що досить серйозний огляд на вході. А це збалансований світлий простір вселяє довіру, багато повітря, багато світла, відсутній дискомфорт .

Красивое правосудие — дворец Justizpalast в Вене
І дивним чином держава, якій належить такий Палац Юстиції, вселяє спокій, довіру. Вміли в часи Імперії будувати так, що будівля функціонує досі, зовсім трохи реконструювалася і людям в ній зручно працювати. Не бентежить. А підносить і каже про порядок кожним своїм елементом. Прекрасний палац. Я б вже Міністерство гармонії тут організувала)))

Красивое правосудие — дворец Justizpalast в Вене
На верхньому поверсі є кафе, більше схоже на їдальню ‘)) але зате з красивою терасою на даху і з шикарним видом на місто) Schmerlingplatz 11, 1010.

Красивое правосудие — дворец Justizpalast в Вене

Lisa Patrikeeva
Фото: Lisa Patrikeeva

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh