Новини з Австрії

Красиве правосуддя — палац Justizpalast у Відні

Світ може врятувати тільки примирення, але ніяк не правосуддям, яке по суті є синонімом помсти.
®️ Ентоні де Мелло.

Коли Правосуддя настільки красиве, немає ніякого бажання йому суперечити — здавалося б, величезна будівля, нашпигована співробітниками, а створює враження легкості, абсолютної гармонії, врівноваженості та якогось-то навіть красу. Неоренесансу. Побудований палац в 1875-1881гг, архітектор Aleksandr Wielemans von Monteforte.

Красивое правосудие — дворец Justizpalast в Вене

Леви, ковані двері, розкішні сходи, Сама Богиня Правосуддя з золотим мечем і зведенням законів, гербі земель, дах зі скла, антикварні крісла. Повний комплект. І відчуття безпеки. І не тільки тому, що досить серйозний огляд на вході. А це збалансований світлий простір вселяє довіру, багато повітря, багато світла, відсутній дискомфорт .

Красивое правосудие — дворец Justizpalast в Вене
І дивним чином держава, якій належить такий Палац Юстиції, вселяє спокій, довіру. Вміли в часи Імперії будувати так, що будівля функціонує досі, зовсім трохи реконструювалася і людям в ній зручно працювати. Не бентежить. А підносить і каже про порядок кожним своїм елементом. Прекрасний палац. Я б вже Міністерство гармонії тут організувала)))

Красивое правосудие — дворец Justizpalast в Вене
На верхньому поверсі є кафе, більше схоже на їдальню ‘)) але зате з красивою терасою на даху і з шикарним видом на місто) Schmerlingplatz 11, 1010.

Красивое правосудие — дворец Justizpalast в Вене

Lisa Patrikeeva
Фото: Lisa Patrikeeva

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України