Гончарука у відставку відправили ті ж люди, які в кінці лютого аплодували йому в парламенті – політолог

Сергій Таран у розмові з журналістами видання «Коментарі», звернув увагу на один цікавий момент, пов’язаний з відставкою Олексія Гончарука з посади глави уряду. Політолог нагадав, що в кінці лютого поточного року тепер вже колишній прем’єр виступав у парламенті, розповідаючи про перемогу над корупцією, зростання національної економіки та інших міфічних успіхи свого уряду.

Тоді представники “фракції «Слуги народу» аплодували Гончаруку, а 4 березня ці ж люди під такі ж оплески підтримали постанову про зняття його з займаної посади. На думку політолога, ті, що ми побачили у Верховній Раді – це саме звичайне уявлення.

Таран пояснив – це подання потрібно було в першу чергу Володимирові Зеленському. Глава держави намагається виправити ситуацію, і врятувати свій стрімко знижується рейтинг. Для цього президент вирішив відмежуватися від Кабінету міністрів, і показати всім, що він насправді молодець, від тільки чиновники погані. Складно сказати, чи вийшло у Зеленського домогтися поставленої мети. Можливо, цим кроком він дійсно забарився зниження власного рейтингу. Разом з тим не варто займати, що саме глава держави, має сьогодні всю повноту влади, несе абсолютну відповідальність за все, що відбувається в Україні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh