Авторські статті

Гончарука у відставку відправили ті ж люди, які в кінці лютого аплодували йому в парламенті – політолог

Сергій Таран у розмові з журналістами видання «Коментарі», звернув увагу на один цікавий момент, пов’язаний з відставкою Олексія Гончарука з посади глави уряду. Політолог нагадав, що в кінці лютого поточного року тепер вже колишній прем’єр виступав у парламенті, розповідаючи про перемогу над корупцією, зростання національної економіки та інших міфічних успіхи свого уряду.

Тоді представники “фракції «Слуги народу» аплодували Гончаруку, а 4 березня ці ж люди під такі ж оплески підтримали постанову про зняття його з займаної посади. На думку політолога, ті, що ми побачили у Верховній Раді – це саме звичайне уявлення.

Таран пояснив – це подання потрібно було в першу чергу Володимирові Зеленському. Глава держави намагається виправити ситуацію, і врятувати свій стрімко знижується рейтинг. Для цього президент вирішив відмежуватися від Кабінету міністрів, і показати всім, що він насправді молодець, від тільки чиновники погані. Складно сказати, чи вийшло у Зеленського домогтися поставленої мети. Можливо, цим кроком він дійсно забарився зниження власного рейтингу. Разом з тим не варто займати, що саме глава держави, має сьогодні всю повноту влади, несе абсолютну відповідальність за все, що відбувається в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України