Життя

Кращі і гірші свекрухи по знаку Зодіаку

Не всі свекрухи однакові!

Свекруха – не зла відьма. І знаючи деякі особливості її характеру, ви зможете запобігти багато непорозумінь і вибудувати відносини в найбільш оптимальному для вас двох форматі.

Свекруха-Овен: при її наближенні ви відчуєте себе солдатом в момент приходу генерала. Вона як ураган з’явиться у вашому будинку, намагаючись взяти під контроль всю домашню життя.

Будьте обережні, її інтерес до вашої особистої життя буде більшим, ніж ви можете собі уявити. Однією з основних цілей її атак стануть ваші кулінарні здібності, так як вона вважатиме, що вони недостатньо гарні для її сина.

Вона імпульсивна і бажає бути не просто учасником, а босом – причому у всіх справах. І саме тому, якщо ви хочете зупинити потужний ураган під назвою «свекруха», вам необхідно зуміти протистояти їй з самого початку.

Свекруха-Телець: деякий час вона буде пишатися своєю «улюбленою» невісткою, але коли ви найменше будете цього очікувати, вона нагадає про якомусь вашу обіцянку, що буде означати, що ви нікого яку-небудь річ, яка їй не сподобалася.

За своїм характером вона матеріаліст, який може стати вашим корисним фінансовим консультантом. Вона буде з маніакальною наполегливістю вимагати того, щоб ви містили будинок в чистоті і порядку.

Перед тим, як піднести їй подарунок, подумайте про те, що в першу чергу вона не оцінить його красу, а корисність. Проявіть обережність, залишаючи свекруха, народжену під знаком Тельця, няньчитися з вашими дітьми надовго, так як існує ризик, що вона вкрай розпестить їх.

Свекруха-Близнюки: Якщо у вас вийде справити на неї гарне враження, то це буде порівняно з виграшем в лотерею. Вона належить до того типу людей, яких дуже важко зрозуміти, тому що вона думає одне, говорити інше, а робить третє. Але при цьому вона ідеально підходить на роль няні, так як володіє великим почуттям відповідальності.

Її потреба втручатися в особисте життя свого сина пояснюється сильним занепокоєнням за його майбутнє. Але у ваших повсякденних взаєминах вона не завжди буде займати сторону своєї дитини. І це не тому, що вона так сильно полюбити вас, а з-за свого почуття справедливості або миттєвого настрою.

Свекруха-Рак: почнемо з того, що вона дійсно веде себе як рак. Вона все робить не поспішаючи, ховається у свій будиночок при будь-якій небезпеці і починає плакати крокодилячими сльозами із-за будь-якої дрібниці. Її постійна зміна настрою характеризує її як образливу людину.

Навіть не намагайтеся обдурити її, тому що вона володіє неймовірною інтуїцією, а що стосується її готування, то при оцінці її кулінарних здібностей просто використовуйте такі епітети, як ідеальний, дивовижний, смачний. В іншому випадку вона надовго занесе вас в свій чорний список.

Вона може здатися занадто чутливою, але все, що б не робила, вона робить для того, щоб бути ближче до своїх дітей і сім’ї.

Свекруха-Лев: ця свекруха далеко не джекпот. В першу чергу вона побачить у вас свою суперницю, так що не чекайте почути від неї слів похвали. Важливо при вибудовуванні відносин з нею з самого початку показати зуби, тому що Лев є однією з найрозумніших жінок з усіх знаків Зодіаку, і існує велика ймовірність, що вона затіє з вами ігри розуму.

Вона побажає постійно тримати під контролем вас самих, ваш будинок і кожен ваш крок, тому що вона просто не може жити по-іншому, крім як контролюючи всіх людей навколо.

Її головний плюс полягає в тому, що вона є прекрасним педагогом, і, незважаючи на величезну любов, яку відчуває до онуків, вона ніколи їх не зіпсує їх.

Свекруха-Діва: вона простіше і розумніше тихий свекрух, які намагаються нав’язувати свою увагу. Дорога до її серця лежить через чистоту. Якщо ви маєте проблеми з наведенням чистоти і порядку в домі, то значить чекайте її в якості поліцейського, який з’явиться для того, щоб зробити «очисний рейд».

За своїм характером, вона є дуже доброю людиною, і буде добре, якщо ви звернетеся до неї за порадою з фінансового питання – це допоможе зміцнити ваші відносини.

Свекруха-Ваги: вона стане вашою правою рукою, яка зможе підтримати вас у будь-якій ситуації, навіть якщо ви зовсім не будете потребувати допомоги. Але коли взаємини розпалюються, вона відлітає, як метелик, тому що виявляється не в змозі впоратися з висунутими аргументами.

Вона завжди буде перебувати в гарному настрої, а свою пенсію буде витрачати на дорогі подарунки онукам.

Свекруха-Скорпіон: в цьому випадку все буде залежати від вашої удачі. Свекруха-Скорпіона може бути справжньою відьмою і тираном, який буде перебивати кожне слово, відкрито демонструючи вам, наскільки сильно вас не любити.

І не розраховуйте, що вона позику нейтралітет, ні – вона всім серцем полюбити вас, або також зненавидить. В обох випадках важливо продемонструвати по відношенню до неї свою справжню, пряму позицію, ніж ви зможете домогтися поваги з її боку.

Якщо вам вдасться відкрити свої карти в самому початку, з часом ви зможете побачити, наскільки чутливою, доброю може бути ваша свекруха, і наскільки сильну підтримку вона здатна надати в будь-якій ситуації.

Свекруха-Стрілець: у даному випадку приготуйтеся до життя без свекрухи в звичайному розумінні цього слова. Після весілля вона перебере всі свої обов’язки по догляду за своїм сином на ваші плечі.

Поруч з нею ви будете почувати себе цілком комфортно і спокійно. І завдяки її інтересу до окультно світу, ви зможете сидіти з нею, палити сигарети, пити каву і розмовляти про астрологію, картах і ворожінні, ніж приведете її в захват.

Свекруха-Козеріг: вона буде втручатися лише у фінансові справи вашої сім’ї, тому що це саме ті, що займає її розум. До інших промов вона ставитися зі значно менших інтересом, але при цьому їй подобається у зв’язати і пекти пироги. Але не залишайте своїх дітей з нею надовго, тому що вона, швидше за все, розпестить їх.

Якщо вам знадобиться фінансова підтримка, то ви в будь-який момент можете розраховувати на її допомогу. У неї дійсно є досить пристойні заощадження, крім того, вона завжди зможе вам дати добру пораду.

Свекруха-Водолій: ця свекруха, єдиною метою якої є світове благополуччя, навіть і не спробує вторгнутися у ваш шлюб. Весь свій час присвячувати діяльності у різних благодійних організаціях, асоціаціях і церквах.

Якщо ви цікавитеся в житті дещо іншими речами, то ви навряд чи можете розраховувати на щиру любов з її боці, але в будь-якому випадку вона буде ставитися до вас з повагою. Але якщо ви попросите про підтримку, вона обов’язково відразу ж прийде до вас на допомогу.

Вона навчить своїх онуків бути незалежними і мати свою думку.

Свекруха-Риба: приготуйтеся до того, що вона буквально не буде виходити з дому. І керувати нею в цьому випадку буде зовсім не злий намір, а потреба надати допомогу і бажання відчути себе корисною.

Ключ до успіху у відносинах з нею – це тримати її на відстані, нагадуючи їй при цьому, наскільки важливим і цінним людиною вона є. Ця маніпуляція так само дасть вам можливість спрямувати її енергію на виховання внуків, а в цій справі вона може бути дуже корисною, так як по відношенню до них вона буде демонструвати всю свою ніжність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.