Нирки — один з головних органів людського організму. За добу вони здатні профільтрувати близько 150 л крові, звільнивши її від кінцевих продуктів обміну, надлишку мінеральних, органічних і чужорідних речовин, які надійшли з їжею або утворилися в організмі в процесі переробки.
Так що цілком зрозуміло, чому вони потребують особливої уваги з боку кожної людини. Адже від їх роботи повністю залежить наше самопочуття і здоров’я. Вони, до речі, найбільше серед інших органів страждають від неправильного харчування і способу життя. Внаслідок чого можуть виникати такі захворювання як пієлонефрит, гломерулонефрит, утворюються камені.
Щоб це запобігти, за цим важливим органом треба ретельно стежити: правильно харчуватися, не переохолоджуватися і періодично проводити процедури по очищенню.
Щоб усунути причини, що ведуть до утворення каменів, потрібно насамперед переглянути своє харчування і спосіб життя з метою нормалізації обміну речовин.
Зокрема, що стосується харчування, то процес їжі повинен відбуватися наступним чином:
Така послідовність дозволить організму правильно і легко все переварити. Якщо ж процес їжі відбувається навпаки — спочатку ви їсте, а потім запиваєте, то їжа не переробляється належний чином, внаслідок чого вона повноцінно не розщеплюється і утворюється безліч шлаків.
Крім того, щоб запобігти каменеутворенню в нирках, слід якомога менше вживати м яса і борошняних виробів і віддавати перевагу в раціоні сирих овочів та фруктів.
До того ж потрібно їсти частіше, але маленькими порціями: велика кількість їжі, яку ми так часто вживаємо за один підхід, не встигає повністю перетравлюватися, як наслідок, в організмі накопичується багато шлаків, що, поза всяким сумнівом, негативно позначається на стані не тільки нирок, але і всього організму.
Очищення нирок рекомендується не для всіх. Зокрема, його можна проводити тільки людям, які не мають гострих або хронічних захворювань нирок і сечового міхура. Протипоказання до очищення мають також люди з пієлонефритом, великими каменями в нирках. Небажана ця процедура і для чоловіків, які страждають від аденоми простати. Тобто, у випадку будь-якого захворювання, яке призводить до утрудненого сечовипускання, можна провести очищення в домашніх умовах такого органу, як нирки. Звичайно, не варто робити таку процедуру під час вагітності і місячних.
Взагалі, починати очищення нирок можна тільки після встановлення характером наявних у них конкрементів, інакше можна навіть погіршити ситуацію, сприяючи утворенню більш складних і великих каменів. Тому варто перш проконсультуватися у відповідних фахівців, зокрема в уролога-нефролога. Так ви зможете запобігти несподіване загострення сечокам’яної хвороби.
До речі, гарбузовий сік деякі лікарі не радять вживати в чистому вигляді, тому його можна розводити, наприклад, морквяним соком.
Можна скористатися для очищення нирок і сумішшю морквяного, бурякового і огіркового соків, взятих у співвідношенні 10:3: 3.
Така сокотерапія корисна не тільки для нирок, але і для всього організму в цілому.
При очищенні можуть з’явитися болі в нирках і загальне нездужання. Не варто цього лякатися — треба потерпіти.
Увага! При уратних та кальцій-оксалатних солях в нирках і сечовому міхурі рекомендується з’єднання їдати по 2-2,5 кг кавунів в день. У разі ж фосфатних солей (лужної реакції сечі) кавунове лікування не рекомендується.
За годину до сну дуже добре випивати чай з чебрецю: 0,5 ч. л. трави заварити 1 склянкою окропу, наполягати 1 годину, процідити.
Під час процесу очищення слід стежити за своєю уриною, щоб переконатися в ефективності процесу. Для цього потрібно ранкову січу набрати в пляшку і залишити її до наступного ранку. Вранці розглянути: у ній можуть бути білі пластівці, слиз, облог у вигляді порошку, пісок. Сеча може бути каламутною, темною або світлою. Контролювати урину можна припинити, коли вона буде світлою протягом трьох днів спостереження.
Увага! При будь-якому способі очищення може з’явитися біль у попереку, обумовлена виходом невеликих каменів або піску. Особливо це відчувається ввечері. Щоб полегшити виведення і зменшити біль, рекомендується прийняти теплу ванну, яка зніме спазм судин і сечовивідних шляхів. Також добре прикласти грілку до попереку або випити спазмолітичний засіб. Як правило, больовий напад триває не більше години.
В 10-00 — натщесерце випити 1 склянку сирої води великими ковтками і кілька разів присісти, таким чином стимулюється робота кишечника.
В 11-00 — з’їсти без солі невеликий пучок кропу з петрушкою і запити 1 склянкою будь-якого свіжовичавленого овочевого соку (буряковий слід розводити морквяним — 1:1).
В 12-00 — випити склянку кип’яченої води кімнатної температури — тепер воду треба пити повільно, невеликими ковтками.
В 13-00 — з’їсти пучок петрушки з кропом і запити склянкою овочевого соку (крім бурякового).
О 14:00 — знову випити склянку кип’яченої води.
О 15:00 — з’їсти пучок зелені з овочевим соком.
В 17:00 — переварена вода.
В 18:00 — зелень з соком.
О 20:00 — 0,5 склянки кип’яченої води.
Обов’язково в 2-3 години ночі потрібно знову випити 0,5 склянки кип’яченої води.
Якщо все робити правильно, дотримуючись графік прийому зелені з соком і води — очистяться не тільки нирки, але і вся рідинна середовище організму.
Таку чистку слід проводити раз на місяць та не більше 3 разів на рік.
Згідно стародавнім вченням, цілющим звукосполученням для нирок є ЧУЕЙ. При цьому перша частина вимовляється швидко, розтягуючись у другий: Ч-У-Е-Е-Е-Й.
Звукову вправу потрібно виконувати сидячи, зосередивши всю увагу на нирках. Слід глибоко вдихнути і з видихом вимовляти: Чу-У-Е-Е-Е-Й. При цьому слід уявити, що обидві нирки оточені хмарою чистого синього кольору. З видихом з нирок виходять, вичавлюються всі ваші страхи, переживання, негативні емоції і біль — саме вони блокують енергію, яка циркулює в нирках. Повторювати цілющий звук потрібно не менше 3 разів.
Крім того, оздоровчий вплив на нирки має звук «Ю». Особливо він допомагає при урологічних захворюваннях і хворобах нирок. Сісти, поклавши руки на спину в області нирок, і на видиху протяжно вимовити: «Ю-Ю-Ю-Ю». Зробити так 12 разів.
Розтерти долоні рук так, щоб вони стали гарячими. Стиснути кулаки і покласти їх тильною стороною на область нирок (вона розташована під нижніми ребрами, по обидві сторони хребта). Постукувати тильною частиною кулака по нирках, не менше 5 разів (5-10). Під час цієї процедури не повинно бути неприємних відчуттів.
Потім знову розтерти долоні, щоб вони стали дуже гарячими, і покласти їх на спині так, щоб вони накрили собою обидві нирки. Протягом декількох хвилин язиком долонями спину, прогріваючи область нирок.
На додаток до всіх зазначених вище методів очищення нирок можна застосовувати особливу вправи для виведення піску. Ця вправи називається «Голодний тигр нападає на жертву». Лягти на живіт. Руки і ноги одночасно ривком піднімати вгору 3-5 разів. Цей рух сприяє дробленню і розчинення дрібних камінчиків і виведенню піску.
Схожий ефект має і вправи «Лук», тільки слід глибше прогинатися, погойдуючись при цьому на животі і ребрах
Слідкуйте за своїм здоров ” ям!
Электрокардиографы являются неотъемлемой частью современной медицины, помогая врачам контролировать сердечный ритм пациентов и выявлять возможные…
У столиці Словаччини, Братиславі, відбулася масштабна акція протесту через нещодавній візит прем'єр-міністра Роберта Фіцо до…
Служба безпеки та ДБР затримали у Херсоні ще одного посадовця-зрадника, який співпрацював з рф під…
За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, який…
Попри війну та постійні обстріли, ціни на нерухомість в Україні продовжують зростати. Особливо це помітно…
«Радіочастотна зброя спрямованої енергії може виявляти, відстежувати і вражати цілу низку загроз на суходолі, в…