Авторські статті

Кожного, хто підтримує терористів, має бути жорстко покарано

На Донбасі банди озброєних терористів під сепаратистськими гаслами за підтримки кремлівського окупанта здійснюють тотальне переслідування та фізичне знищення української нації. Фактично розпочались етнічні чистки – людей убивають за гасло “Слава Україні!”, людей убивають за українську мову, за вишиті сорочки. Сьогодні на Донбасі масово викрадають українців саме за національною ознакою, викрадають представників ВО “Свобода”, зокрема викрадено моїх довірених осіб як кандидата на пост Президента України, викрадено моїх представників в окружних виборчих комісіях, викрадають керівників місцевих організацій “Свободи”. Це безчинство треба зупиняти негайно – держава зобов’язана перед громадянами ліквідувати тероризм і гарантувати людям безпеку.

Про це 13 травня 2014 року, виступаючи з парламентської трибуни, заявив очільник фракції ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Голова ВО “Свобода” наголосив, що націоналісти не сприймають жодних пауз в антитерористичній операції – АТО має бути якнайшвидше успішно завершено.

“Держава в таких умовах має діяти швидко і рішуче, а в парламенті необхідно ухвалювати невідкладні рішення, на які очікує суспільство. Я не можу зрозуміти, чому в порядку денному немає питання про позбавлення депутатської недоторканности Царьова, про що було оголошено, ба більше – ГПУ повідомила, що вже скерувала відповідне подання. Учора на Погоджувальній раді я наполягав на необхідності ухвалення законопроєкту №4570 про люстрацію – чому цього питання немає в порядку денному? Ще раз наголошу: не ухвалимо цього закону, не очистимо владу – не будемо мати шанс зупинити тероризм і сепаратизм, не буде шансу налагодити нормальну роботу в державі, покласти край подальшому існуванню корупційних схем.

Закон про люстрацію має бути однозначно ухвалено, і якнайшвидше. Ми вже втратили шанс на початку 90-х, коли подібні закони ухвалили поляки, чехи, угорці, держави Балтії. Україна, на жаль, і досі пасе задніх. Ще 2005 року, після перемоги Помаранчевої революції, я подав такий законопроєкт, але тоді його було відхилено. Але зараз це вимога Майдану, Революції гідности. Тож мусимо затвердити цю ініціятиву. Окрім цього, необхідно скасувати депутатську, суддівську і президентську недоторканість – це ще одна вимога людей – усі мають бути рівні перед законом”, – заявив Олег Тягнибок.

Лідер українських націоналістів також констатував: те, що відбувається на сході країни, – також і наслідок саботажу представників місцевої влади та нардепів-представників ПР та КПУ. “Наша фракція вже звернулася до Міністерства юстиції з клопотанням заборонити Партію регіонів і КПУ. Ці та їм подібні політичні сили не мають права існувати в Україні, бо порушують закон, підтримують зло – їх слід заборонити. Маємо негайно розглянути і затвердити законопроєкт №3530 про заборону комуністичної ідеології. Фракція “Свободи” також подала законопроєкт №4528, який передбачає підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів і спеціяльну процедуру переатестації працівників прокуратури МВС, СБУ, органів охорони державного кордону. Треба розглядати і затверджувати ці документи.

Переконаний, що кожного, хто підтримує терористів, диверсантів, сепаратистів – має бути жорстко покарано. Тому люстрація, переатестація, зняття депутатської недоторканности і притягнення до кримінальної відповідальности усіх, хто намагається розколоти Україну, – питання невідкладної уваги, що вимагають негайного розгляду та затвердження”, – заявив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України