Авторські статті

Костюк: вся тактика команди Зеленського – це дикий, абсолютно безвідповідальний популізм

Вся тактика команди Зеленського – це дикий, охлократичний, абсолютно безвідповідальний популізм, замаскований байками про пряме народовладдя, смартфонах, дронах. І ця тактика керується з Москви. Там прекрасно розуміють, щоб досягти своєї мети, потрібно позбавити авторитету органів державного управління. Наводячи подібну аналогію: організувати бунт тіла проти власної голови. Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, що в Москві чудово розуміють, щоб досягти своєї мети потрібно вчасно і вміло організувати охлократичної референдум, опитування, соцопитування – назва насправді неважливо. Обиватель в масі своїй не має політичного мислення, живе одним днем. Приймати рішення охлократичним голосуванням – все одно що думати не головою, а іншими частинами тіла.

За словами Костюка, інші частини тіла, руки, ноги, дуже важливі для існування організму. Виконують властиві їм функції. Але думати все ж потрібно головою. Демократія насправді означає хороший чіткий зворотний зв’язок між усіма органами тіла і центром прийняття рішень – головою.

Москва завжди перемагала Україну, саме організовуючи нам бунт тіла проти голови.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України