Костюк: вся тактика команди Зеленського – це дикий, абсолютно безвідповідальний популізм

Вся тактика команди Зеленського – це дикий, охлократичний, абсолютно безвідповідальний популізм, замаскований байками про пряме народовладдя, смартфонах, дронах. І ця тактика керується з Москви. Там прекрасно розуміють, щоб досягти своєї мети, потрібно позбавити авторитету органів державного управління. Наводячи подібну аналогію: організувати бунт тіла проти власної голови. Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, що в Москві чудово розуміють, щоб досягти своєї мети потрібно вчасно і вміло організувати охлократичної референдум, опитування, соцопитування – назва насправді неважливо. Обиватель в масі своїй не має політичного мислення, живе одним днем. Приймати рішення охлократичним голосуванням – все одно що думати не головою, а іншими частинами тіла.

За словами Костюка, інші частини тіла, руки, ноги, дуже важливі для існування організму. Виконують властиві їм функції. Але думати все ж потрібно головою. Демократія насправді означає хороший чіткий зворотний зв’язок між усіма органами тіла і центром прийняття рішень – головою.

Москва завжди перемагала Україну, саме організовуючи нам бунт тіла проти голови.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh