Техно

Космічний зонд “Juno” побивши рекорди попередника по віддаленості від Сонця

Космічна станція Juno, побивши рекорди своєї попередниці “Розети”, що стала найбільш віддаленим від Землі апаратом, який працює на сонячній енергії. Новий рекорд фахівці NASA зафіксували 13 січня.
Станція Juno віддалилася від Сонця на 793 млн км, що було зафіксовано 13 січня. Це є новим рекордом після рекорду аналогічної станції “Розетта”, яка належить Європейському космічному агентству. Про це повідомляється на сайті NASA.

 

Раніше космічний зонд “Розетта” віддалився від сонця на 792 млн км, і цей рекорд був зареєстрований у 2012 році, коли апарат наблизився до комети Чурюмова-Герасименко. Juno, поставивши новий рекорд, віддалилася від світила Сонячної системи на відстань, що в п’ять разів більше, ніж відстань від планети Земля до Сонця. Як говорять учені NASA, поблизу Юпітера встановлені на супутнику батареї зможуть генерувати всього 500 ватт, але цього цілком достатня для виконання основних завдань апарату.

Досягти Юпітера “Juno” має 4 липня 2016 року, після чого апарат вийде на орбіту планети і за планом повинен все зробити 33 оберти навколо Юпітера. Під час цієї “подорожі” апарат повинен взяти необхідні для дослідження проби газу, а також детально дослідити полярні сяйва на планеті і сфотографувати її полюса.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.