Авторські статтіНовини

Космічний вантажний корабель Cygnus зістикувався з МКС

Вантажний космічний корабель Cygnus, розроблений американським аерокосмічним виробником Orbital ATK Inc., був захоплений рукою-маніпулятором МКС і успішно зістикувався зі станцією. Корабель, названий S. S. Алан Пойндекстер в честь покійного астронавта NASA, він доставив матеріали для наукових експериментів і інші витратні матеріали для екіпажу.

Загальний вантаж корабля склав 2,3 тони. “Космічні апарати Cygnus не призначені, щоб самостійно зістикуватися зі станцією. Замість цього, астронавти і наземна команда повинні використовувати роботизовану руку МКС, щоб захопити космічний корабель і зістикувати його зі станцією”, – пояснили на порталі Space.

За даними сайту, японський астронавт Такуя Оніши використовував Канадарм-2, яка має довжину 57,7 футів, щоб захопити Cygnus, в той час як Кейт Рубінс, американський астронавт на Міжнародній космічній станції, підтримувала Оніши зверху. Диспетчери в Центрі управління польотом в Хьюстоні пізніше контролювали руку віддалено і встановили корабель, де він буде залишатися протягом одного місяця.

Цей корабель був запущений 17 жовтня, що означає, що він добирався до МКС цілий тиждень, після того, як вилетів з бази у Вірджинії. Це вже другий корабель, який прилетів на МКС протягом тижня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України