Авторські статтіТехно

В майбутньому космічний потяг дозволить дістатися до Марса за 37 годин. Фото

Некомерційна організація Imaginactive розробила концепт незвичайного виду транспорту, який, можливо, у майбутньому дозволить з високою швидкістю переміщатися по просторах Сонячної системи. Розробка отримала назву Solar Express (Сонячний експрес), який за словами авторів зможе розвивати швидкість, що досягає 1% швидкості світла (близько 3 тис. км в секунду).

Такий потяг буде складатися з шести циліндричних відсіків і буде 50 метрів завдовжки. Вони будуть своєрідними «вагонами потяга», які перевозять пасажирів і різні вантажі. Паралельно з експресом будуть рухатися сонячні батареї, вони будуть наповнювати величезних розмірів конденсатори енергією, використовуючи лазери.

Особливістю такого виду потяга буде те, що зупинятися він не буде. При космічних польотах найбільшу кількість енергії забирає саме розгін і гальмування, а політ при постійній швидкості в порожньому просторі практично «безкоштовний». Для того, щоб потрапити на стрімко летючий потяг, будуть використовуватися невеликі кораблі, які вирівнюватимуть швидкість з потягом. Крім того, при коригуванні маршруту планується використовувати гравітаційний вплив планет і супутників Сонячної системи, а обертання поїзда навколо своєї осі створить всередині штучну гравітацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.