Новини

Косметологічна клініка CALM: все для здоров’я та краси клієнтів

Кожна людина заслуговує на турботу та красу. Не завжди є можливість досягти бажаного ефекту лише завдяки декоративній косметиці. У цьому випадку допоможе клініка лазерної медицини CALM, яка надає широкий спектр послуг з косметології. Досвідчені фахівці допомагають вирішити дерматологічні, гінекологічні проблеми, проводять операції з пластичної хірургії.

Які послуги надає косметологічний центр CALM

Філософія косметологічної клініки CALM полягає у тому, що кожна людина народжується красивою. Завдання компанії полягає у тому, щоб допомогти підкреслити цю красу та подбати про здоров’я пацієнтів. Медичний центр надає послуги у декількох напрямках:

  • Дерматоонкологія. Клініка займається профілактикою новоутворень, що з’являються на шкірі. Фахівці оглядають родимки, папіломи, бородавки, ліпоми та інші новоутворення, щоб виявити ризики для здоров’я людини.
  • Лазерна дерматологія. Процедури допомагають вирішити вікові зміни шкіри, подолати естетичні дефекти. Перевагами лікування у CALM є швидка реабілітація, відсутність ризиків та ускладнень.
  • Пластична хірургія. Пацієнтам надається можливість усунути дефекти на шкірі, виправити недоліки фігури.
  • Гінекологія. Фахівці турбуються про репродуктивне жіноче здоров’я, проводять операції на матці та придатках, виконують лабіопластику.
  • Флебологія. Напрямок медицини, який займається вивченням будови та функціонування судин. Клініка виконує доплерографію флебектомію вен, пінну склеротерапію, ендовенозналазерну абляцію.
  • Косметологія, ін’єкційна косметологія. Фахівці пропонують контурну пластику, ін’єкції від зморшок та інші процедури, спрямовані на досягнення молодості та краси.

Медичний центр CALM проводить оперативні втручання у області мамології, урології, проктології.

Принципи роботи клініки CALM

Щороку сотні пацієнтів звертаються за професійною допомогою до лікарів медичного центру CALM. Лікарі забезпечують комфорт та безпеку пацієнту. Спеціалісти слідують принципам доказової медицини. Пацієнти будуть обмежені від здачі непотрібних аналізів та припису зайвих медикаментів. Спеціалісти постійно підвищують власну кваліфікацію, беруть участь у міжнародних тренінгах, семінарах.

Для здійснення хірургічного втручання та проведення медичних процедур використовують найсучасніше обладнання: лазери Primelase, Light Sheer, Fotona StarWalker MaQX, Zimmer CRYO-6, Multi Pulse та іншу техніку. Записатися на прийом можна за контактними номерами телефонів чи залишити заявку на сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України