ЖиттяПодорожі

Користь відпочинку в сосновому лісі

На сьогоднішній день люди все менше приділяють часу на своє здоров’я. Рідко виїжджаючи за межі свого житла, не черпаючи енергії природи, ми відмовляємося від природних потреби людини. Адже тисячі років тому люди жили поруч з природою, дихали свіжим повітрям, полювали , вигодовували своє потомство. Шкода, але ці часи далеко позаду, сучасна урбанізація дає про себе знати.

Не зайвим буде поїздка, хоча б раз на місяць, а краще і раз в тиждень, на природу, замовити номер і відпочити з комфортом можна тут: отель в Святогорске, будинки зі зрубу у сосновому лісі і відмінний сервіс задовольнять ваші потреби.

Вибирати звичайно ж вам, але якщо ви хочете дихати свіжим і чистим повітрям – вибирайте сосновий ліс. Найкращий час для відпочинку є літо і теплі дні весни і осені. У цей період хвойне листя максимально збагачує киснем повітря і навколишнє середовище. Викидаючи корисні речовини, так звані фітоциди, хвойні дерева посилюють нашу імунну систему киснем та очищують від шкідливих бактерій. Провівши кілька днів на свіжому повітрі, ви відчуєте легкість і станете легше дихати.
Не варто недооцінювати хвойний ліс, так як здавна наші предки ламали гілки дерев і заносили постраждалим і тяжкохворим в кімнату, тим самим запобігаючи поширенню бактерій і гнійних процесів. Сосновий ліс має унікальні властивості у боротьбі навіть з такими хворобами як хвороби кісток і зубів, хребта та нервової системи, авітаміноз і хвороб кишечника.
Якщо ж ви маєте дітей або людей похилого віку буде злочином упускати можливість вибратися в ліс. Дайте дітям побігати по лісі і ви помітите, застуда і нежить залишать вас і їх у спокої. Свої вражаючі властивості проявляють дерева сімейства соснових, коли їх багато. Це обумовлюється тим, що ефект посилюється і ви отримуєте найбільшу користь. Не варто забувати і про психологічний чинник, адже багато літніх людей не мають можливості і коштів вибратися в лоно матінки природи. Високі, стрункі, чисті дерева ніби зачаровують вас, чисте повітря підносять і ви відчуваєте приплив енергії і сил. Серце починає битися сильніше, а ваші ноги стають ватяними. Це одні з багатьох ознак очищення організму від шкідливих бактерій, які нас оточують в мегаполісах.
Найпоширеніші причини не поїхати в ліс: немає грошей, немає з ким і т. д. Але ніколи не намагайтеся обдурити самі себе, адже втративши можливість опинитися на природі, ви втрачаєте можливості побути ближче до своїх витоків. Люди мають захворювання , такі як рак, хвороби крові та нирок мають унікальну можливість вилікуватися або хоча б поправити своє здоров’я. Фітоциди, вбивають в повітрі шкідливі бактерії, чистять кров, при вдиханні через легені.
Майте на увазі, що в сезон збору грибів, ліс найбільш наповнений людьми і збирачами грибів. Якщо ви любитель тиші і спокою – уникайте цей період. На всяк випадок варто взяти з собою парасольку, адже сосновий ліс непередбачуваний, ну а якщо дощ таки пішов, не забувайте, що така прогулянка може нашкодити організму. Із-за дуже вологого і холодного повітря. Надумавши їхати в сосновий ліс, ви зробите прекрасний вибір, нагородивши себе і близьких унікальною можливістю відчути чистоту і легкість природи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України