Новини з Австрії

В Австрії експерти рекомендують робити щеплення від коронавірусу кожного року

Коронавірус в Австрії: 673 нових випадки, 7-денна захворюваність 69,2, самотестування допускається до ресторанів, імунітет після вакцинації триває всього 6 місяців

В даний час в Австрії налічується 22 271 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення – 69,2. Видужало 600 590. У лікарнях – 628, з них 315 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 213. Вакцинувалося 4 027 734 чоловік. 14,25% населення Австрії вже має повний захист.

За даними AGES, 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 69,2. Найвищий показник у Форарльбергу – 119,4. Це єдина залишилася федеральна земля з захворюваністю більше 100. Найнижчий показник в Бургенланді (36,3).

19 травня в Австрії почнеться послаблення, але тільки для тих, хто пройшов вакцинацію, видужав або протестувався

В майбутньому самотестування також буде застосовуватися для доступу до ресторанів або інших харчувальних закладів. Воно повинно бути записано в цифровому вигляді. Notruf Niederösterreich в даний час працює над цифровою платформою. Підкреслюється, що вона буде доступний з 19 травня. Точна веб-адреса має бути представлена 18 травня. Все максимально просто: на ПК, ноутбуку або мобільному телефоні відкривається додаток. Потім перед екраном проводиться самотестування. Після цього ви отримуєте сертифікат, який можна роздрукувати і використовувати в якості доступу протягом 24 годин.

За даними Постійної комісії з вакцинації, громадяни повинні будуть пройти повторну вакцинацію не пізніше наступного року

«Вірус не покине нас. Таким чином, нинішні щеплення від корони не будуть останніми », – сказав голова Томас Мертенс.

Експерт Карл Лаутербах очікує, що імунітет збережеться приблизно через шість місяців після вакцинації.

«По суті, ми повинні бути готові до того, що в наступному році кожному, можливо, доведеться оновити свій захист (від коронавірусу)», – сказав він.

Вакцини від Astrazeneca і Johnson & Johnson не так добре працювали проти південноафриканського варіанту. «Якщо цей варіант широко пошириться в Австрії, щеплені цією вакциною повинні бути першими, хто отримає кращу імунізацію».

Фото: Rotes Kreuz Salzburg

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України