В Австрії експерти рекомендують робити щеплення від коронавірусу кожного року

Коронавірус в Австрії: 673 нових випадки, 7-денна захворюваність 69,2, самотестування допускається до ресторанів, імунітет після вакцинації триває всього 6 місяців

В даний час в Австрії налічується 22 271 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення – 69,2. Видужало 600 590. У лікарнях – 628, з них 315 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 213. Вакцинувалося 4 027 734 чоловік. 14,25% населення Австрії вже має повний захист.

За даними AGES, 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 69,2. Найвищий показник у Форарльбергу – 119,4. Це єдина залишилася федеральна земля з захворюваністю більше 100. Найнижчий показник в Бургенланді (36,3).

19 травня в Австрії почнеться послаблення, але тільки для тих, хто пройшов вакцинацію, видужав або протестувався

В майбутньому самотестування також буде застосовуватися для доступу до ресторанів або інших харчувальних закладів. Воно повинно бути записано в цифровому вигляді. Notruf Niederösterreich в даний час працює над цифровою платформою. Підкреслюється, що вона буде доступний з 19 травня. Точна веб-адреса має бути представлена 18 травня. Все максимально просто: на ПК, ноутбуку або мобільному телефоні відкривається додаток. Потім перед екраном проводиться самотестування. Після цього ви отримуєте сертифікат, який можна роздрукувати і використовувати в якості доступу протягом 24 годин.

За даними Постійної комісії з вакцинації, громадяни повинні будуть пройти повторну вакцинацію не пізніше наступного року

«Вірус не покине нас. Таким чином, нинішні щеплення від корони не будуть останніми », – сказав голова Томас Мертенс.

Експерт Карл Лаутербах очікує, що імунітет збережеться приблизно через шість місяців після вакцинації.

«По суті, ми повинні бути готові до того, що в наступному році кожному, можливо, доведеться оновити свій захист (від коронавірусу)», – сказав він.

Вакцини від Astrazeneca і Johnson & Johnson не так добре працювали проти південноафриканського варіанту. «Якщо цей варіант широко пошириться в Австрії, щеплені цією вакциною повинні бути першими, хто отримає кращу імунізацію».

Фото: Rotes Kreuz Salzburg

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh