Новини з Австрії

Експерт: В Австрії можливо був останній локдаун

«З поточної точки зору, це був останній локдаун», – упевнений експерт з моделювання Ніки Поппер

Причина його впевненості в тому, що «дуже багато говорить« за »це і дуже мало« проти ». «Країна активно вакцинується, вже є базова імунізація і все ще дотримуються заходи гігієни. Крім того, в даний момент температура і сезонність також грають на руку. Що проти цього – можливі мутації ».

В цілому все виглядає непогано. Число захворювань, нарешті, падає. У всій Австрії було тільки 644 нові випадки зараження. В останній раз ці цифри були нижчими 231 день тому. 27 вересня 2020 року нових випадків було 547. Помітно поліпшуються і багато інших показників пандемії. Семиденна захворюваність (інфекції на 100 000 чоловік протягом одного тижня) в даний час складає 71,6. За цим показником Австрія знаходиться в п’ятірці кращих країн Європи:

Це значення знаходиться на найнижчому рівні з початку жовтня 2020 року

Максимум був досягнутий 12 листопада на рівні 564,9. Дуже відрадно що кількість пацієнтів з Covid в лікарнях також падає.

Великій небезпеці в майбутньому відкритті експерт не бачить. На питання, які заходи будуть потрібні восени і взимку, Поппер відповів:

«Я вважаю, що ми, ймовірно, звикнемо до певних речей. Тепер ми знаємо, що в основному можна обійтися щепленнями, тестами і дотриманням певних елементарних правил гігієни. З цим багажем ми можемо прийти до певної свободи ».

Однак Поппер рекомендує не припиняти тестування. Наприклад, важливо продовжити обстеження учнів, оскільки молоді люди до 16 років поки ще не вакциновані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України