Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 66 випадків захворювання і зупинка рейсів в Південну Корею і Північну Італію

Федеральний уряд оголосив у пятницю ввечері, що для стримування вірусу корони прямі рейси з Австрії в Іран, Південну Корею і північні італійські аеропорти Болоньї і Мілана будуть припинені на найближчі два тижню. Оператор залізниць Австрії ÖBB також оголосив, що на якийсь час буде припин рух нічних поїздів в Північну Італію. Денний залізничне сполучення з Болоньєю, Удіне, Трієстом, Вероною і Венецією буде залишатися на місці до подальшого повідомлення, оскільки ці поїзди експлуатуються на італійській стороні італійськими залізницями-партнерами. У передачі ÖBB підкреслюють, що поїзди з Італії і в Італію піддаються додатковому очищенню і дезінфекції

Канцлер Себастьян Курц і міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер також оголосили про «вибіркових перевірках стану здоров’я» на прикордонних переходах. Це буде зроблено у співпраці між поліцією і медичними бригадами, які заміряють температури. З одного боку, ця міра повинна допомогти виявити заражених людей, з іншого боку, вона повинна підвищити обізнаність і скоротити транскордонний рух, сказав Курц.

Також повинні бути більш суворі правила в’їзду для людей з регіонів з коронавірусною кризою, тобто з деяких частин Китаю, Південної Кореї та Ірану. В майбутньому вони повинні мати можливість представити поточний сертифікат англійською або німецькою мовою при вході, підтверджує, що вони не заражені вірусом корони. «Ми прийняли свідоме рішення не закривати кордони, а радикально скоротити кількість поїздок і таким чином знизити ризик», — сказавши Аншобер. Однак, за словами міністра охорони здоров’я, скасування великих заходів, які вже існують у багатьох країнах, в даний час не потрібно.

Коронавирус в Австрии: 66 случаев заболевания и остановка рейсов в Южную Корею и Северную Италию

Кількість поточних інфекцій в Австрії на початок прес-конференції канцлера і міністра охорони здоров’я поскладало 63. До вечора до п’ятниці кількість збільшилася до 66. Коронавірус досяг усіх австрійських регіонів — нещодавно були зареєстровані випадки захворювання в Бургенланді. У сім’ї з чотирьох чоловік з’явилися симптоми і в даний час вона знаходиться на карантині будинку і отримує медичну допомогу. «Мати сім’ї нещодавно була на міжнародному конгресі у Сполучених Штатах. На наступний день після того, як вона повернулася, у неї з’явилися початкові симптоми і вона підтвердила, що мала контакт з підтвердженими пацієнтами Covid».

Перша школа в Австрії закрита у пятницю. Два вчителі початкової школи Galileigasse в дев’ятому районі Відня зараженні коронавірусом.
У Landesklinikum Korneuburg понад 30 колег заразилася співробітника в даний час звільнені від служби і перебувають на домашньому карантині.

Фото:APA/Herbert P. Oczeret

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України