Коронавірус в Австрії: 66 випадків захворювання і зупинка рейсів в Південну Корею і Північну Італію

Федеральний уряд оголосив у пятницю ввечері, що для стримування вірусу корони прямі рейси з Австрії в Іран, Південну Корею і північні італійські аеропорти Болоньї і Мілана будуть припинені на найближчі два тижню. Оператор залізниць Австрії ÖBB також оголосив, що на якийсь час буде припин рух нічних поїздів в Північну Італію. Денний залізничне сполучення з Болоньєю, Удіне, Трієстом, Вероною і Венецією буде залишатися на місці до подальшого повідомлення, оскільки ці поїзди експлуатуються на італійській стороні італійськими залізницями-партнерами. У передачі ÖBB підкреслюють, що поїзди з Італії і в Італію піддаються додатковому очищенню і дезінфекції

Канцлер Себастьян Курц і міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер також оголосили про «вибіркових перевірках стану здоров’я» на прикордонних переходах. Це буде зроблено у співпраці між поліцією і медичними бригадами, які заміряють температури. З одного боку, ця міра повинна допомогти виявити заражених людей, з іншого боку, вона повинна підвищити обізнаність і скоротити транскордонний рух, сказав Курц.

Також повинні бути більш суворі правила в’їзду для людей з регіонів з коронавірусною кризою, тобто з деяких частин Китаю, Південної Кореї та Ірану. В майбутньому вони повинні мати можливість представити поточний сертифікат англійською або німецькою мовою при вході, підтверджує, що вони не заражені вірусом корони. «Ми прийняли свідоме рішення не закривати кордони, а радикально скоротити кількість поїздок і таким чином знизити ризик», — сказавши Аншобер. Однак, за словами міністра охорони здоров’я, скасування великих заходів, які вже існують у багатьох країнах, в даний час не потрібно.

Кількість поточних інфекцій в Австрії на початок прес-конференції канцлера і міністра охорони здоров’я поскладало 63. До вечора до п’ятниці кількість збільшилася до 66. Коронавірус досяг усіх австрійських регіонів — нещодавно були зареєстровані випадки захворювання в Бургенланді. У сім’ї з чотирьох чоловік з’явилися симптоми і в даний час вона знаходиться на карантині будинку і отримує медичну допомогу. «Мати сім’ї нещодавно була на міжнародному конгресі у Сполучених Штатах. На наступний день після того, як вона повернулася, у неї з’явилися початкові симптоми і вона підтвердила, що мала контакт з підтвердженими пацієнтами Covid».

Перша школа в Австрії закрита у пятницю. Два вчителі початкової школи Galileigasse в дев’ятому районі Відня зараженні коронавірусом.
У Landesklinikum Korneuburg понад 30 колег заразилася співробітника в даний час звільнені від служби і перебувають на домашньому карантині.

Фото:APA/Herbert P. Oczeret

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh