Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 3 498 нових випадки

В даний час в Австрії налічується 50 577 активних випадків коронавіруса (субота 27 березня). Кількість хворих на 100 000 населення – 251,8. Видужали 471 272. У лікарнях – 1 693, з них 471 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 8 995. Вакцинувалося 1 489 710 осіб.

Мігранти дізнаються більше про пандемію корони в соціальних мережах. Перш за все це люди з Боснії та Герцеговини, Сербії, Хорватії та Туреччини. Сирійці і афганці також отримують багато інформації з соціальних мереж, але, безумовно, найбільш важливими джерелами інформації для них є друзі і сім’я. Традиційні засоби масової інформації, такі як щоденні газети, телебачення і радіо, як джерело інформації про коронавіруси, грають для них набагато меншу роль. Крім того, мігранти вважають себе більш порушеними пандемією COVID-19, ніж інші жителі Австрії. 86 відсотків опитаних афганців, 59 відсотків опитаних сирійців і 50 відсотків респондентів з Туреччини (перше покоління) повністю або частково згодні з цим твердженням.

Кількість штрафів за порушення Закону про заходи щодо Covid-19 неухильно росло з кінця січня. На даний момент рекордним було 31 січня, коли по Австрії було 2 141 порушення. 20 березня їх було 1 378. Це включає в себе порушення обов’язку носити маски на демонстраціях, а також дуже близьку відстань, вечірки, незаконні заходи. З середини листопада в Австрії було в цілому 68 965 порушень. В даний час штрафується в середньому 560 людей в день. Проте, дисципліна людей постійно падає, а кількість скандалів при поліцейських операціях зростає.

Чим ближче підходять літні Олімпійські ігри в Токіо, тим гостріше постає питання про вакцинацію спортсменів. Олімпійський комітет Австрії (ÖOC) на цьому тижні закликав до швидкої вакцинації потенційних учасників, також щоб спортсмени з інших країн не мали конкурентних переваг. Міністр спорту Вернер Коглер сказав, що вакцинація можлива тільки для потрапити на Олімпіаду спортсменів. Він підкреслив, що система вакцинації залежить тільки від віку, тобто від старшого до молодшого. Ніяких винятків. Отже, необхідні етичні і моральні обговорення можливості винятків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України