Новини з Австрії

У Відні торгова мережа Billa вводить в свій асортимент продукти з “гібридного” м’яса

Віденський стартап Rebel Meat починає просування продукції. В майбутньому на прилавках Billa з’явиться ще більше «гібридного» м’яса

Після успішної участі в стартап-шоу «2 Minuten 2 Millionen» в минулому році віденський стартап Rebel Meat відразу ж почав з заморожених котлет для гамбургерів. Зараз асортимент розширюється за рахунок чотирьох нових продуктів. З квітня котлети для гамбургерів, ковбаси, сир і фарш, половина з яких складається з альтернативи на рослинній основі, будуть доступні на полицях в Billa Plus (раніше Merkur) і в окремих філіях Billa. Крім екологічно чистого м’яса, за заявою компанії, продукти також містить кольорову капусту, моркву і просо. Продукція з «гібридного» м’яса поставляється в упаковках по 220 або 300 грамів.

Гібридні продукти призначені для всіх, хто свідомо скорочує споживання м’яса, але не хоче повністю міняти свої звички в їжі на вегетаріанські.

«З новими продуктами на ринку ми зможемо охопити ще більше людей і замінити класичні ковбаси нашим варіантом 50:50. Rebel Meat хоче допомогти людям скоротити споживання м’яса », – пояснює Корнелія Хабахер, засновниця і директор Rebel Meat. «І чим більше людей їдять навіть трохи менше м’яса, тим більше ефект – навіть більший, ніж якби кілька людей повністю обходилися без нього».

Неминучий запуск нових продуктів – «великий крок до нашої мети» для Habacher. 300 грамів м’яса на тиждень достатньо, але ми поки «все ще їмо 1,2 кілограма в тиждень – просто занадто багато м’яса».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України