Новини з Австрії

В Австрії колишні політики організовують акції протесту проти коронавірусних обмежень

В даний час в Австрії налічується 41 176 активних випадків коронавірусу (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення – 276,1. Одужало 749 318. У лікарнях перебуває 1 143 особи, 240 із них — у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 12%). Число смертей від коронавірусу склало 11024. Вакцинувалися 5857926 осіб (65,58% всього населення). 63,72% має повний захист.

У віденському Рессельпарку перед Карлськірхом понад 2 000 осіб вийшли на демонстрацію проти заходів CoV.

Були також невеликі збори інших частинах міста. До полудня не було ані заворушень, ані інших інцидентів. За даними поліції, о 14:00 близько 1700 учасників перемістилися на Карлсплац, але з часом там залишилося лише кілька протестувальників. Демонстрацію організував колишній політик із Каринтія Мартін Руттер.

МОЗ вважає, що тести на антитіла не є підставою для ухвалення рішення за або проти вакцинації або повторної вакцинації проти CoV

В останній версії рекомендацій Національного комітету з вакцинації говориться, що «визначення антитіл для перевірки серологічного статусу (Примітка: наявність або відсутність специфічних антитіл у крові) не повинно використовуватися як підстава для ухвалення рішення про вакцинацію проти Covid-19». Визначення антитіл для підтвердження захисту, викликаного вакцинацією, наразі не є необхідним і «згідно з рекомендаціями Національного комітету з вакцинації недоцільним і не рекомендується», йдеться у листі Міністерства охорони здоров’я.

Через збільшення числа CoV вимоги до маски FFP2 розширюються у Верхній Австрії

З п’ятниці всі відвідувачі у всіх магазинах, торгових центрах та культурних закладах мають носити маску FFP2. Таке рішення влада ухвалила в понеділок увечері після обговорення з експертами із кризової групи землі. Цей крок необхідний для того, щоб знову взяти під контроль процес зараження у Верхній Австрії, йдеться у повідомленні. Основна мета — запобігти блокуванню та закриття навчальних закладів та установ по догляду за літніми людьми.

Фото: © Getty Images/iStockphoto/wildpixel/istockphoto.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.