Новини з Австрії

Чоловік напав із ножем на перехожих у Відні: четверо постраждалих

У вівторок вдень у Відні-Бригіттенау явно психічно хворий чоловік без видимої причини почав кидатися з ножем на перехожих.

За даними поліції, він встиг поранити чотирьох людей. Проте нікому із постраждалих смертельна небезпека не загрожує. 35-річного австрійця затримали без опір. Розслідування взяло Віденське управління кримінальної поліції. Поліція виключає політичні чи релігійні мотиви.

За словами представника поліції Крістофера Верхняка, людина, особу якої вже встановили, приблизно о 14:00 увійшла до ресторану на Клостернійбургерштрасі і схопила ножа. Присутні у закладі одразу вибігли на вулицю. 35-річний чоловік також залишив кафе та напав із ножем на людей на перехресті Клостерноїбургер-штрассе/Отмаргассе.

За словами Корини Хад, речника Віденської швидкої, на місце прибули дев’ять бригад. Під час надання медичної допомоги з’ясувалося, що, на щастя, постраждалі отримали лише поверхневі порізи, дрібні колоті та рвані рани від ударів рукояттю ножа. Їх усіх доправили до лікарні.

До масштабної поліцейської операції підключилися також спецпідрозділи. Однак, нападник без опору дав себе заарештувати співробітникам поліцейської дільниці Брігіттенау. 35-річний чоловік дав заплутану інформацію, яка посилила враження про його психічну неповноцінність.

Водночас поліція попросила свідків, які знімали відео чи фото матеріали нападу, не публікувати їх у соціальних мережах із міркувань захисту прав постраждалих. Натомість пропонується надати ці матеріали для розслідування електронною поштою: lpd-w-lkaast-zentrum-ost-journal@polizei.gv.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України