В Австрії зареєстровано 2 340 нових випадків коронавіруса та введено обмеження на в’їзд з території Індії

В даний час в Австрії налічується 39 3714 активних випадків коронавіруса (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення – 168,2. Видужала 561 516. У лікарнях посилання – 1 392, з них 521 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 9 903. вакцинувалося 2 915 962 чоловік. 10,60% населення Австрії вже має повний захист.

У період з 3 квітня 2020 року по 20 квітня 2021 року в Австрії було зареєстровано як мінімум 137 різних варіантів коронавіруса. Агентство з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES) оголосило про це у вівторок. Британський варіант B.1.1.7 досі був найпоширенішим у цій країні. Згідно з цим, з 3 833 піддаються оцінці даних секвенування патогена SARS-CoV-2 1078 відносяться до варіанту B.1.1.7., що відповідає 28,1% всіх варіантів. 6,2 відсотка випадків були пов’язані з південноафриканським варіантом B.1.351. На варіант B.1.160 доводилося 9,1 відсотка випадків. Бразильський варіант P.1 також був виявлений в Австрії на сьогоднішній день всього п’ять разів.

З четверга буде заборонена посадка для прямих рейсів з Індії. Це зроблено, щоб запобігти ухиленню від заборон на посадку в інших країнах ЄС. Той, хто побував на субконтиненті протягом останніх десяти днів, повинен бути поміщений в карантин при в’їзді в Австрію. Заборонені також приватні та чартерні рейси. Це зроблено для запобігання поширенню варіанту вірусу корони, який лютує в Індії. «Вплив нового варіанту вірусу, що з’явився в Індії, все ще вимагає вивчення. Однак є перші ознаки того, що вакциновані люди також можуть бути інфіковані цим варіантом », – сказав міністр Мюкштайн.

Ті, хто пройшов вакцинацію, зможуть відвідувати заклади громадського харчування та брати участь в заходах без тестування

Рішення буде прийнято в понеділок. У проекті поправки, стверджується, що вакциновані особи «не уявляють непропорційно більшого епідеміологічного ризику, ніж люди, у яких були негативні результати тестів на інфекцію SARS-CoV-2». Про аналогічну міру незадовго до цього було оголошено в Баварії.

Фото: NIAID-RML, stock.adobe.com, krone.at-Grafik

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh