Духовне

Екосад мирного неба висадили в прифронтовому місті на Донеччині

У рамках Великопісної ініціативи Екологічного бюро УГКЦ та безтермінової екосоціальної ініціативи «Посади дерево миру» відбулася практична акція в прифронтовому місті Костянтинівка на Донеччині.

Біля храму Святого Миколая заклали фруктовий сад мирного неба, який стане окрасою церковного подвір’я, добрим прикладом шанобливого ставлення до створеного Богом світу та піклування про прийдешні покоління.  У Донецькому екзархаті це вже четвертий сад, висаджений за підтримки Екобюро УГКЦ, передає Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Знакова подія відбулася 23 квітня 2021 року, напередодні Вербної неділі, під проводом настоятеля парафії о. Віталія Кестера, за участю отця декана Краматорського деканату  Івана Василенка та з активною підтримкою парафіян. Спільними зусиллями посадили 32 дерева: сливи, груші, яблуні звичайні, яблуні сортові на штамбі, вишню та два клени. Місцева громада висловлює вдячність керівнику Екологічного бюро УГКЦ  Донецького екзархату отцю Михайлові Неїжмаку за чудову ідею, яка впроваджується за сприяння церковної екологічної інституції в усій Україні, та фінансову підтримку в придбанні саджанців.

«Хай сад, висаджений спільними зусиллями, росте, приносить плоди та користь людям і квітне на прославу Бога-Творця. «Хай Господь благословить усіх, хто дбає про природу, красу, середовище, яке ми творимо на славу Божу й добро для інших, а Пречиста Діва Марія завжди опікується вами й  допомагає в житті. Бажаємо здоров’я, натхнення на многії та благії літа», – висловлює свої молитовні побажання парафія Святого Миколая у місті Константинівка.

“Радію, що ще одна добра справа реалізована на теренах Донецького екзархату. Дай Боже, щоб мирне небо завжди було над цим садом. Важливо  постійно доглядати його та піклуватися, а згодом, споживаючи плоди, даровані Господом, самим провадити дружнє до довкілля  повсякденне життя “, – прокоментував подію о. Михайло Неїжмак.

www.ecoburougcc.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України