Новини з Австрії

В Австрії вакцинованим пропонують виплатити 1000 євро

Коронавірус в Австрії: 11 522 нових випадків, МОЗ за локдаун і для щеплених, у старших класах введено FFP2, ректор MedUni Graz запропонував ввести бонус 1 000 євро за вакцинацію

В даний час в Австрії налічується 124 210 активних випадків коронавірусу (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення – 849,2. Одужало 821 619. У лікарнях перебуває 2 352 особи, 433 з них — в палатах інтенсивної допомоги (зайнято 21%). Число смертей від коронавірусу склало 11379. Вакцинувалося 6102367 осіб (68, 32% всього населення). 65,22% має повний захист.

Міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн вже дав зрозуміти на прес-конференції в неділю, що він вважає заходи, вжиті на кризовій нараді, лише першим етапом – іншими словами, що, на його думку, будуть потрібні суворіші заходи. У нього є ще один пакет заходів, який має бути розглянутий у середу. На додаток до розширення обов’язку FFP2 на закриті приміщення, мабуть, також передбачені посилення зобов’язання з тестування ПЛР, додаткові обмеження на заходи, нічний комендантський час для вакцинованих людей.

Ректор MedUni Graz Хельмут Самонігг виступив за премію 1000 євро для всіх, хто повністю вакцинований від коронавірусу

Якщо це не спрацює, він виступить за обов’язкову вакцинацію, щоб запобігти п’ятій та шостій хвилі інфекцій. Адже за обов’язкової вакцинації вдалося перемогти й віспу. Вірусолог Дороті фон Лаєр вважає локдаун нещеплених «експериментом». Але вона сподівається, що це спрацює. «Але ми більше не можемо експериментувати», – зазначила вона і через велику кількість інфекцій також закликала всіх пройти вакцинацію

У понеділок у школах триватимуть заняття. Однак у них по всій країні також посилюються антикороновіруні заходи. «Фаза безпеки» буде застосовуватися знову протягом наступних двох тижнів. Усі учні, включаючи тих, хто був вакцинований, і тих, хто одужав, повинні проходити тест на корону (включаючи щонайменше один тест ПЛР) тричі на тиждень. Крім того, вчителі та учні старших класів по всій Австрії також мають носити маску FFP2 у класі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України