Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 1 935 нових випадки, у Відні найбільша захворюваність, план вакцинації під серйозною загрозою після заяви про AstraZeneca

На даний час в Австрії налічується 51 131 активний випадок коронавіруса (вівторок). Кількість хворих на 100 000 населення – 233,8.

Видужало 499 375. У лікарнях – 1 771, з них 570 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 9 250. Вакцинувалося 1 773 616 чоловік.

Парламентарії Австрії в майбутньому повинні будуть носити маски FFP2 в Палаті представників, але їм не доведеться побоюватися санкцій за недотримання вимог. Як заявив вчора голова парламенту Вольфганг Соботка, постанову включено тільки в правила внутрішнього розпорядку, а не в регламент парламенту. FPÖ протестувала. Глава фракції Герберт Кікль оголосив, що з’явиться на засіданні Національної ради в п’ятницю без маски. Він розцінив дискусію як відволікаючий маневр від «болота корупції» ÖVP. З іншого боку, ÖVP, Зелені і найбільша опозиційна фракція SPÖ схвалили пропозицію Соботки.

За даними Агентства з охорони здоров’я і безпеки харчових продуктів (AGES), 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, становить 233,8. Найвищий показник у Відні (318,0), за нею йдуть Нижня Австрія (263,5) і Зальцбург (229,4). Найнижчий показник в Форарльберг (116,6) та Штирії (172,7).

Представник EMA підтвердив передбачувані проблеми з вакциною AstraZeneca

«На мій погляд, тепер ми можемо сказати, що очевидний зв’язок з вакциною», – сказав глава відділу вакцинації Марко Кавалери. Таким чином, австрійський графік вакцинації і літо знаходяться під загрозою. Якщо рекомендація обмежити вакцинацію надійде від EMA, австрійці, ймовірно, можуть забути про спокійне літо і відпустки. Австрія замовила 5,9 мільйона доз AstraZeneca, що є другим за величиною замовленням після Biontech.

Фото: ORF.at/Christian Öser

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України