У разі погіршення ситуації щодо пандемії COVID-19 в Австрії можуть посилити карантин

Вперше з 17 грудня в кінці минулого року 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, знову перевищила 200.

Коронасаміт, запланований на понеділок федеральним урядом з експертами, опозицією і губернаторами, ймовірно, не принесе жодних подальших кроків щодо пом’якшення заходів стримування коронавіруса

У Федеральній канцелярії підтвердили, що ніяких рішень про пом’якшення коронавірусних заходів на період після Пасхи прийматися не буде.

Лідер SPÖ Памела-Ренді Вагнер раніше застерегла від скасування противокоронавірусних заходів з огляду на постійно зростаюче числа інфекцій. Вперше з 17 грудня в кінці минулого року 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, знову перевищила 200. Міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер назвав цей рівень захворюваності в якості верхньої межі, при якому необхідно посилення заходів.

Сам коронасаміт в понеділок, який так чекали в сфері громадського харчування і туризму, влада скасувала. Однак конференція буде проводиться, але рішення приймати поки рано.

«Ми хочемо постежити за ситуацією на наступному тижні», – заявили у Федеральній канцелярії. Такі питання, як відкриття гостьових садів з 27 березня, залишаються відкритими.

Відтермінування прийняття рішень не має нічого спільного з хворобою міністра охорони здоров’я Рудольфа Аншобера. У департаменті охорони здоров’я підтвердили, що міністр, який був відсутній через інфекцію, знову буде готовий до роботи в понеділок.

Тим часом, довіра до уряду падає

55 відсотків населення незадоволені таким рішеннями. Тільки 42% ставлять уряду хороші оцінки. У грудні результат був прямо протилежним.

Крім того, також різко впала задоволеність демократією

Вона знаходиться на найнижчому рівні з тих пір, як Себастьян Курц став канцлером. 49% дуже або частково задоволені, а 48% зовсім не задоволені розвитком демократії в країні. У квітні ж 2020 року 78 відсотків були задоволені тим, як працює демократія. Почуття справедливості також постраждало. 45 відсотків вважають, що справедливості в Австрії стало менше.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh