Новини з Австрії

У разі погіршення ситуації щодо пандемії COVID-19 в Австрії можуть посилити карантин

Вперше з 17 грудня в кінці минулого року 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, знову перевищила 200.

Коронасаміт, запланований на понеділок федеральним урядом з експертами, опозицією і губернаторами, ймовірно, не принесе жодних подальших кроків щодо пом’якшення заходів стримування коронавіруса

У Федеральній канцелярії підтвердили, що ніяких рішень про пом’якшення коронавірусних заходів на період після Пасхи прийматися не буде.

Лідер SPÖ Памела-Ренді Вагнер раніше застерегла від скасування противокоронавірусних заходів з огляду на постійно зростаюче числа інфекцій. Вперше з 17 грудня в кінці минулого року 7-денна захворюваність, тобто кількість нових випадків зараження коронавірусів за останні сім днів на 100 000 жителів, знову перевищила 200. Міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер назвав цей рівень захворюваності в якості верхньої межі, при якому необхідно посилення заходів.

Сам коронасаміт в понеділок, який так чекали в сфері громадського харчування і туризму, влада скасувала. Однак конференція буде проводиться, але рішення приймати поки рано.

«Ми хочемо постежити за ситуацією на наступному тижні», – заявили у Федеральній канцелярії. Такі питання, як відкриття гостьових садів з 27 березня, залишаються відкритими.

Відтермінування прийняття рішень не має нічого спільного з хворобою міністра охорони здоров’я Рудольфа Аншобера. У департаменті охорони здоров’я підтвердили, що міністр, який був відсутній через інфекцію, знову буде готовий до роботи в понеділок.

Тим часом, довіра до уряду падає

55 відсотків населення незадоволені таким рішеннями. Тільки 42% ставлять уряду хороші оцінки. У грудні результат був прямо протилежним.

Крім того, також різко впала задоволеність демократією

Вона знаходиться на найнижчому рівні з тих пір, як Себастьян Курц став канцлером. 49% дуже або частково задоволені, а 48% зовсім не задоволені розвитком демократії в країні. У квітні ж 2020 року 78 відсотків були задоволені тим, як працює демократія. Почуття справедливості також постраждало. 45 відсотків вважають, що справедливості в Австрії стало менше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України