Королева Великобританії Єлизавета у своєму щорічному зверненні зазначила, що слова Ісуса «ніколи не стають застарілими»

У своєму щорічному зверненні з нагоди Різдва, Її Величність Королева Великобританії Єлизавета зазначила, що слова Ісуса «ніколи не стають застарілими», і що до них «повинні прислухатись усі». Вона також додала, що християнське послання «миру на землі та доброї волі» сьогодні «потрібне більше, ніж будь-коли раніше».

Її Величність, як і в попередні роки, відкрито говорила про свою християнську віру.

«Впродовж років я бачила багато змін, однак віра, родина і дружба для мене залишають не лише незмінними, але й джерелом особистого комфорту та впевненості», – говорила вона в цьогорічному зверненні.

Минулого року королева Єлизавета сказала, що Христос надихав її «впродовж хороших і важких часів», додаючи: «Ми пригадуємо народження Ісуса Христа, єдиним храмом Котрого була стаєнка у Вифлеємі. Він пережив відкинення, труднощі та переслідування».

«І саме щедра любов та приклад Ісуса Христа надихали мене впродовж хороших і важких часів. І яким би не був Ваш особистий досвід цього року, де і як би Ви не дивились це моє звернення, я бажаю Вам мирного і дуже радісного Різдва», – цитує слова Королеви Єлизавети Catholic Herald.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh