Авторські статтіТехно

Користувачів «ВКонтакте» знайшли спосіб покарати ресурс за платну музику

Багато користувачів «ВКонтате» висловлювали своє невдоволення рішенням про те, що даний ресурс буде поширювати лише платну музику. Вони покарали дану соцмережу падінням її рейтингу в App Store.

Тепер середня оцінка даної соцмережі там впала з 5 до небачених раніше 1,5 балів. Як повідомляється фахівцями, при оновленій програмі «ВКонтакте» багато юзери, що користуються нею, зіткнулися з тим, що прослуховування музичних треків стало там обмеженим. Щоб уникнути цієї неприємності, пропонується придбання підписки з щомісячною вартістю 149 рублів.

«ВКонтакте» відзначилася та іншими новаціями, не викликали задоволення своїх передплатників. Ті відзначають своє невдоволення оновленими дизайнами в мобільних додатках, і тім, як ставши виглядати розділ, де їм даються рекомендації.

Значна кількість юзерів «ВКонтате» вважає, їх інтереси стали там враховуватися значно менше, а кількість записів, які вони називають «проплаченими», навпаки, суттєво зросла.

Аналітики вважають саме ці настрої в якості основної причини того, що рейтинг соцмережі в App Store впав так стрімко.

У коментарях до нових оновлень від «ВКонтакте» користувачі повідомляють, вони ніяк не могли припустити, що воно буде гірше попереднього, а вийшов, з їх слів, «повний жах».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України