Авторські статтіТехно

Користувачі Google Maps тепер можуть доповнювати та редагувати карти

Відтепер користувачі додатка Google Maps зможуть самостійно вносити корективи в наявність предметів на картах. Спеціально для представників користувальницького співтовариства розробникистворили кілька нових функцій, які дозволяють додавати, або ж навпаки вказувати на неточності на картах.

Вся інформація проходить процес верифікації, а відповідно, підтверджується через супутники. У зв’язку з цим, у користувачів не вийде обдурити творців програми яким-небудь способом. Всього ж було додано два нових інструменти: Add a Missing Place i Suggest an Edit («Додати відсутнє місце» і «Запропонувати корективи» відповідно). Розробники акцентують увагу на тому, що супутники хоч і надають дані про 99,9% об’єктів, але їх назви і розташування можуть змінюватися з часом, а оновлення бази даних у великих містах відбувається раз в тиждень, а в маленьких часом може доходити до року.

Після того, як користувач додасть новий заклад, він не відразу з’явиться на карті. Для оприлюднення результатів необхідно буде пройти багатоступеневу верифікацію, яка передбачає підтвердження від супутника і самих учасників програми. У користувачів з’явиться повідомлення про додавання нового закладу, після чого буде запропоновано підтвердити, або ж спростувати розташування. Якщо велика частина людей будуть згодні, то буде перевірка по супутнику.

Раніше розробники вже створили сервіс, який дозволяє швидко орієнтуватися за кордоном. Таке нововведення відмінно підходить туристам і приїжджим в інші країни людям. На даний момент інструменти з’явилися в англомовній версії програми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.