Політика

Міністерство фінансів США ввело нові санкції проти семи російських олігархів і 17 чиновників

Іван Яковина, кореспондент Нового часу, у своєму блозі пише про те, що напередодні, 6 квітня, прийшли чудові новини зі славного міста Вашингтона.

«Міністерство фінансів США ввело нові санкції проти семи російських олігархів і 17 чиновників з американського санкційного списком. Активи цих людей, членів їх сімей і їх компаній у США будуть заморожені. Під санкціями виявилися самі жирні і недоторканні бояр і Володимира Путіна. Зараз в цій історії, я сподіваюся, відбудуться ще дві важливі події», – зазначає кореспондент. За його словами, мова йде про те, що дію нових санкцій буде поширюватися на кілька сотень росіян з еліти, а Великобританія і Євросоюз повинні зробити ті ж саме, що і Сполучені Штати.

На думку Яковини, якщо британці і Євросоюз теж введуть такі санкції, в Росії відбудеться палацовий переворот. «Якщо за злочини Путіна доведеться розплачуватися його дружбанам, то рано чи пізно, вони пред’явлення являти рахунок особисто пахану, якого Захід не чіпає. Мабуть, американці саме цього і домагаються. Молодці, все правильно роблять», – додав Яковина.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України