Міністерство фінансів США ввело нові санкції проти семи російських олігархів і 17 чиновників

Іван Яковина, кореспондент Нового часу, у своєму блозі пише про те, що напередодні, 6 квітня, прийшли чудові новини зі славного міста Вашингтона.

«Міністерство фінансів США ввело нові санкції проти семи російських олігархів і 17 чиновників з американського санкційного списком. Активи цих людей, членів їх сімей і їх компаній у США будуть заморожені. Під санкціями виявилися самі жирні і недоторканні бояр і Володимира Путіна. Зараз в цій історії, я сподіваюся, відбудуться ще дві важливі події», – зазначає кореспондент. За його словами, мова йде про те, що дію нових санкцій буде поширюватися на кілька сотень росіян з еліти, а Великобританія і Євросоюз повинні зробити ті ж саме, що і Сполучені Штати.

На думку Яковини, якщо британці і Євросоюз теж введуть такі санкції, в Росії відбудеться палацовий переворот. «Якщо за злочини Путіна доведеться розплачуватися його дружбанам, то рано чи пізно, вони пред’явлення являти рахунок особисто пахану, якого Захід не чіпає. Мабуть, американці саме цього і домагаються. Молодці, все правильно роблять», – додав Яковина.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh