Автоновини

Концепт електромобіля Mitsubishi Eclipse може розділятися на водійський та пасажирський модулі для зручності паркування

Сучасна інтерпретація ностальгічного Eclipse – це не просто спортивний автомобіль з гарним зовнішнім виглядом, він вирішує проблеми паркування для водія, поділяючись на водійський та пасажирський модулі, практично складаючись у собі, коли знаходиться у вертикальному припаркованому положенні.

Всі ми пам’ятаємо кастомізований Mitsubishi 1995 року з фільму «Форсаж». Eclipse мав магнетичну чарівність завдяки своїм широким можливостям. Eclipse – це один із крутих тюнінгованих седанів, який затьмарює інші суперкари 90-х та 2000-х років.

Концепт электромобиля Mitsubishi Eclipse может разделяться на водительский и пассажирский модули для удобства парковки

Зберегти вплив оригінального Eclipse, надавши йому сучасну інтерпретацію, вирішили дизайнери Адвайтом Таваром і Караном Адіві. Вони застосували магію цифрового мистецтва, щоб Eclipse піднявся з попелу, як фенікс. Не ставлячи під загрозу міцний зв’язок між автомобілем та власником, дизайнери створили приголомшливий рендер електричного Eclipse з використанням Unreal Engine 4.

Дизайнери дивляться у майбутнє, інтерпретуючи автомобіль із меншими габаритами, який зменшується у розмірах, коли ставиться у гаражі будинку. Він практично складається сам у себе, а пасажирський модуль відділений, щоб уможливити складання. Коли автомобіль готовий до наступної поїздки, він змінює форму, модуль заходить на місце і Eclipse перетворюється на чотириколісний автомобіль.

Концепт электромобиля Mitsubishi Eclipse может разделяться на водительский и пассажирский модули для удобства парковки

Говорячи про дизайн, у автомобіля прозоре вітрове скло, яке переходить у дах, що надає йому дуже освіжаючий та масивний загальний вигляд. Інтер’єри виконані у дуже оптимістичному стилі з усіма технологічними елементами, щоб водій відчував себе як удома.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України