Політика

Буданов: Контрнаступ ЗСУ буде не в 2024 році

Зараз багато пишуть про те, що Росія може готувати великий наступ цього року. За даними американської розвідки, мета РФ захопити Україну залишається незмінною. Існує небезпека повторного захоплення Харкова та навіть Києва.

Про це повідомляє Financial Times. Метою може бути повне захоплення Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Разом з тим, керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, якщо Україна зможе вести розумну оборонну битву, то у 2025 році зможе провести ще один контрнаступ. Це пов’язано із тим, що ворог буде виснажений. Про це він сказав в інтерв’ю The Wall Street Journal.

Нещодавнє дослідження, яке провів лондонський аналітичний центр Royal United Services Institute, показало, що окупанти, ймовірно, до кінця 2024 року досягнуть піка у своїх наступальних зусиллях. Надалі вони будуть боротися із дефіцитом бронетехніки.

Однак, за словами Буданова, основне питання у тому, чи готові союзники підтримувати Україну.

«Чи будуть вони готові забезпечити нас запасами на весь рік, поки ми будемо готуватися, чи ні?», – сказав керівник ГУР.

Нагадаємо, Буданов зазначив, що найближчі півроку на фронті в Україні “будуть цікавими”. Глава ГУР, висовив впевненість у повній перемозі України над Росією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України