Контрацептиви із вмістом естрогену можуть забезпечити жінок вітаміном D

Жінки, які застосовують протизаплідні таблетки і інші контрацептиви, що містять естрогени, мають можливість підвищити вміст у своєму організмі вітаміну D. Про це говорить нове дослідження.

Висновки дослідження, з урахуванням сезонного впливу сонячних променів, вказують на те, що використання протизаплідних таблеток, пластиру, або кільця, що містять естрогени, на 20% підвищують рівень вітаміну D. Вчені проаналізували дані, що стосуються 1662 афро-американських жінок у віці від 23 до 34 років.

Коли жінки планують вагітність, вони припиняють приймати контрацептиви, а вміст вітаміну D в організмі при цьому падає. Ці факти фахівці наводять у виданні Т?е Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism. Майбутнім матерям необхідно стежити за тим, щоб рівень вітаміну напередодні настання вагітності був прийнятним.

Приблизно 10% вітаміну D людина отримує разом з їжею, вживаючи, наприклад, жирну рибу і молоко. В період виношування плоду активна форма даного біологічного компонента потрібна для формування скелета майбутнього немовляти.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh