Авторські статті

Конституція України чітко говорить що влада належить народу!

Багато ми пережили за цей час, з листопада, вийшли спочатку за угоду з Європою, потім вийшли за те щоб припинилися тиранські побиття і за те щоб покарали винних. Але час йшов і тепер кожен з нас стоїть або точніше сказати не стоїть, а бореться за незалежність, за збереження єдиної України, за майбутнє без рабства та узурпації влади.

Багато ще живуть мирним протестом , але можу сказати що мирні акції закінчилися. Тепер не протест, тепер Революція , так як ллється кров, тиск з усіх боків.

Але ми Українці, ми нація найсильніша в усьому світі. У кожному з нас тече кров революціонера, який за свою свободу стоятиме до кінця. Нас не влаштовує поразка , ми боремося тільки за перемогу! І ми її отримаємо.

Що може зробити маленька щіпка банди проти народу? Я хочу сьогодні закликати вас не чекати поки щось вирішать політики, ми їм довіряли в 2004 році, коли вони пообіцяли зробити наше життя кращим. Вистачить.

Конституція України чітко говорить що влада належить народу! Давайте будемо розуміти це, і перестанемо наїдятися на когось. Коли нападають на наш будинок, ми не чекаємо коли приїде міліція і врятує нас , ми боремося за свою сім’ю не чекаючи допомоги! На нашу країну напали бандити, на кожному з нас лежить відповідальність захищати її. А якщо допомога так і не прийде? Дамо щоб її захопили і знищили? НІ ! Закликаю кожного Українця стати на захист своєї країни, свого будинку, свого брата. Закликаю всіх об’єднатись сьогодні в єдину силу! Закликаю всіх підніматися з колін, виходити з підпілля, перестати бояться! Підніміть голови вверх і з гордістю скажіть собі “Я УКРАЇНЕЦЬ!”. Адже якщо не ми , то хто? Стоїмо плечем до плеча! Не опускаємо руки! Врятуємо свій дім!

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України