Авторські статті

Активісти з Євромайданів з Києва та Львова провели акцію солідарності з Євромайданом у Луганську

11 січня, в суботу активісти з Євромайданів з Києва та Львова провели акцію солідарності з Євромайданом у Луганську. Гості міста разом з луганськими активістами роздали понад 3 тис. жовто-блактиних стрічок у кав’ярнях, інших закладах та просто перехожим. А також – запалили свічки біля пам’ятника Т. Шевченко та подарували луганським активістам Євромайдану прапор з вишитими на ньому словами «Схід та Захід разом».

Катерина Лісунова, координатор акції, яка приїхала у Луганськ з Києва розповіла, що реакція луганчан була різною. «Одна літня жінка навіть плюнула в обличчя студентці з міста Луганськ, коли вона йшла разом з колонною, і тримала величезний прапор України. У той же час, інші люди, як старі так і молоді побачивши підтримку що прибула до них з інших міст обіймали гостей, та навіть плакали. Така ж реакція була, і під час роздачі стрічок, хто культурно відмовлявся, хто хамив, а хто був надзвичайно радий – обіймав та просив ще стрічку для друзів, членів сім’ї та знайомих. Одна жінка у квітковій крамниці прикрасила весь заклад та вирішила в’язати стрічки на квіти. Думаю, це наш не останній візит у Луганьск. Люди, які стоять на Євромайдані у місті, вимірюються на вагу золота. Їх не можна покидати, необхідно їх підтримувати та не залишати на самоті. У неділю ми повертаємося до Києва, і нас повертається більше. Ми забираємо з собою луганчан, які вирішили приїхати на Євромайдан в Київ».

«Такі мітинги, в нашому місті, дуже важливі. Після революції 2004 року почалась дійсна відлига у висловленні вільних поглядів, патріотизм та любов до мови піднялись на якісно новий рівень. І сьогоднішні протести є дуже важливими для майбутнього луганчан», – розповіла одна з луганських активісток.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

    1. помолчал бы, чмо освидчене…. мозги промыли америкашки… или печенья объелся на майдауне… ржавчина…

  1. Ну а кто ж ещё может ездить и колотить Украину?Только рагули лембергские и бывшие лембергцы осевшие в Киеве.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.