Новини

Кондиціонери на обігрів

Кондиціонери на обігрів

Кондиціонер – багатофункціональний пристрій, який користується попитом серед споживачів. Сьогодні кліматичну техніку можна побачити практично у будь-якій квартирі, оскільки вона забезпечує комфортну температуру в приміщенні, очищує, та зволожує повітря при необхідності.

Кондиціонер на обігрів здатен забирати холодне повітря з вулиці та перероблювати його на гаряче, щоб створювати затишок про холодними осінніми вечорами. Такий пристрій не стане альтернативною систему опалення, оскільки працює при температурі до – 15-20 градусів Цельсію, однак, зможе подарувати тепло восени, або навесні.

Принцип роботи кондиціонеру

Спліт-системи, оснащені великою кількістю функцій, працюють по тій самій схемі, що й звичайний холодильник. В режимі охолодження пристрій забирає тепле повітря з вулиці через зовнішній блок, фільтрує його, переробляє у холодне, та рівномірно розповсюджує по квартирі через внутрішній блок. Система обігріву працює обернено до охолодження, оскільки в такому випадку повітря нагрівається до оптимальної температури. Щоб виставити бажаний температурний режим, потрібно скористатись пультом дистанційного керування або кнопками на панелі пристрою.

Переваги кондиціонера на обігрів

Купити кондиціонер – це відмінне рішення, оскільки такий пристрій має масу переваг:

  1. Багатофункціональність. Крім стандартних режимів охолодження та обігріву, кліматична техніка здатна осушувати та фільтрувати повітря, забезпечуючи оптимальну вологість та свіжість у кімнаті.
  2. Простота у встановленні. Більшість спліт-систем достатньо прості у монтажі та не відрізняються великими габаритами, тому їх легко встановити у будь-якому приміщенні.
  3. Мінімалістичний дизайн. Завдяки стандартному дизайну прибору, він ідеально вписується як у класичний, так і в оригінальний інтер’єр.
  4. Низький рівень шуму. Сучасні моделі кліматичної техніки забезпечують комфорт мешканцям будинку, оскільки забезпечують максимально низький рівень шуму.
  5. Захист від перебоїв електроенергії. В разі зникнення електропостачання, техніка автоматично вимикається, однак зберігає встановлений режим. Після відновлення роботи енергосистеми, кондиціонер продовжує функціонувати, забезпечуючи оптимальну температуру в приміщенні.
  6. Система самодіагностики. Більшість кондиціонерів мають вмонтовану систему діагностики, котра допомагає швидко виявити неполадку.

Перевагою сучасних спліт-систем також є доступна ціна, тому практично кожен споживач може дозволити собі придбати універсальний пристрій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України