Комуналку Януковича хочуть оплатити коштом Шевченківської премії та стипендіями аспірантів

Члени бюджетного комітету підтримали рішення про виділення додаткових коштів на утримання резиденції Президента у Синьогорах та покриття незапланованих витрат Гаранта у Криму.

Зі слів начальника фінансового управління Державного управління справами Василя Дмитрука, йдеться про 747 тис. грн. З них, – 668,3 тис. грн. це комунальні видатки і платежі за електроенергію у зв’язку з вводом додаткових окремих об’єктів на резиденції Президента у Синьогорах, повідомляє громадянська мережа «Опора».

Необхідність перерозподілу ще 78,7 тис. грн. посадовець пояснив тим, що перебуваючи у Криму Президент не вписався в кошторис.

Народні депутати погодилися перерити дані кошти за рахунок премії Шевченка та стипендій аспірантам інституту стратегічних досліджень.

«Винаходимо кошти знімаючи 520 тисяч по премії Шевченка, у зв’язку з тим, що нами передбачено 5 премій, фактично було 3 премії, тому ми зекономили 520 тисяч, – пояснив начальник фінансового управління Державного управління справами Василь Дмитрук. – Ще 227 тисяч на стипендіях аспірантам інституту стратегічних досліджень у зв’язку з тим, що середньорічний розмір стипендії зменшився і кількість аспірантів зменшилась».

Заснована 1961 року, Національна премія України імені Тараса Шевченка є найвищою творчою відзнакою за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Лауреатами Шевченківської премії у різні роки були Назарій Яремчук, Василь Шкляр, Юрій Шевельов, В’ячеслав Чорновіл та інші відомі українські діячі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh