Авторські статті

Европарламентар Філіп Клаес: “Відкриття представництва “Свободи” в Брюсселі – це, безсумнівно, позитивний крок”

Европарламентар Філіп Клаес

Відкриття представництва ВО “Свобода” – безсумнівно, позитивний крок. Адже це дозволить українським націоналістам налагодити тіснішу співпрацю з европейськими партіями різного спрямування.Опонентам же “Свободи” вже не вдасться так легко звинуватити партію у всіх смертних гріхах.

Про це днями заявив член Европейського парламенту Філіп Клаес в інтерв’ю Агенству Евро-Атлантичного Співробітництва.

Зауважимо, що Фiлiп Клаес – знаний европейський полiтик правого паневропейського спрямування, депутат Европарламенту.

 

Тривалий час був головою фламандської партiї “Флаамс Блок” (нинi – “Флаамс Беланг”). Коментуючи вiдкриття в Брюсселi офiцiйного представництва ВО “Свобода”, фламандський націоналіст, зокрема, зауважив: “Звiсно, це дуже позитивний крок із боку ВО “Свобода”. Адже, маючи тут свого представника, свободiвцям буде легко контактувати з европейськими партiями: як представниками братнiх партiй, так i опонентних. За наявности представника “Свободи” в Брюсселi опонентам українських націоналістів вже буде не так просто безпiдставно звинувачувати їх у всiх смертних грiхах”.

Коментуючи ж закиди деяких членів Европарламенту вiд соціялістів, які звинувачують свободiвцiв у ксенофобiї та антисемiтизмi без жодних прикладiв та обґрунтувань, Філіп Клаес наголосив: “Таврувати опонентiв без наявних на те пiдстав – це якраз у стилi cоцiялiстiв. Але, якщо свободiвцiв криткують, чи то пак звинувачують лише в антисемiтизмi, то нас ще вiд 1977 року називають расистами. I нiчого, звикли, а останнiм часом лави нашої партiї лише зростають”.

Окрім того, пан Клаес зауважив, що розглядає ВО “Свобода” як партнера для підсилення правого руху Европи. “Безсумнiвно, я дивлюся з оптимiзмом на спiвпрацю з партiєю, яка подiляє базовi засади нацiоналiстiв Европи”, – наголосив політик.

“Як відомо, в травні наступного року вiдбудуться парламентськi вибори до ЕП. Тому ми на базi “Европейського Альянсу за Свободу” намагаємося створити потужну Европейську нацiоналiстичну фракцію”, – підсумував політик.

Іванна Карпенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.