Европарламентар Філіп Клаес: “Відкриття представництва “Свободи” в Брюсселі – це, безсумнівно, позитивний крок”

Европарламентар Філіп Клаес

Відкриття представництва ВО “Свобода” – безсумнівно, позитивний крок. Адже це дозволить українським націоналістам налагодити тіснішу співпрацю з европейськими партіями різного спрямування.Опонентам же “Свободи” вже не вдасться так легко звинуватити партію у всіх смертних гріхах.

Про це днями заявив член Европейського парламенту Філіп Клаес в інтерв’ю Агенству Евро-Атлантичного Співробітництва.

Зауважимо, що Фiлiп Клаес – знаний европейський полiтик правого паневропейського спрямування, депутат Европарламенту.

 

Тривалий час був головою фламандської партiї “Флаамс Блок” (нинi – “Флаамс Беланг”). Коментуючи вiдкриття в Брюсселi офiцiйного представництва ВО “Свобода”, фламандський націоналіст, зокрема, зауважив: “Звiсно, це дуже позитивний крок із боку ВО “Свобода”. Адже, маючи тут свого представника, свободiвцям буде легко контактувати з европейськими партiями: як представниками братнiх партiй, так i опонентних. За наявности представника “Свободи” в Брюсселi опонентам українських націоналістів вже буде не так просто безпiдставно звинувачувати їх у всiх смертних грiхах”.

Коментуючи ж закиди деяких членів Европарламенту вiд соціялістів, які звинувачують свободiвцiв у ксенофобiї та антисемiтизмi без жодних прикладiв та обґрунтувань, Філіп Клаес наголосив: “Таврувати опонентiв без наявних на те пiдстав – це якраз у стилi cоцiялiстiв. Але, якщо свободiвцiв криткують, чи то пак звинувачують лише в антисемiтизмi, то нас ще вiд 1977 року називають расистами. I нiчого, звикли, а останнiм часом лави нашої партiї лише зростають”.

Окрім того, пан Клаес зауважив, що розглядає ВО “Свобода” як партнера для підсилення правого руху Европи. “Безсумнiвно, я дивлюся з оптимiзмом на спiвпрацю з партiєю, яка подiляє базовi засади нацiоналiстiв Европи”, – наголосив політик.

“Як відомо, в травні наступного року вiдбудуться парламентськi вибори до ЕП. Тому ми на базi “Европейського Альянсу за Свободу” намагаємося створити потужну Европейську нацiоналiстичну фракцію”, – підсумував політик.

Іванна Карпенко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh