Техно

Компанія Rotor X представила новий індивідуальний електричний літальний апарат Dragon. Відео

У міру того, як індустрія eVTOL продовжує розвиватися, деякі компанії переключають свою увагу на надання індивідуальним споживачам персональних літальних електричних апаратів.

Компанія Rotor X Aircraft Manufacturing Company заявляє, що завершила сотні безпілотних випробувальних польотів свого нового повністю електричного персонального літального апарату Dragon eVTOL (PAV). Зараз він готується до пілотованих льотних випробувань.

За словами компанії, надлегкий електричний літальний апарат поставляється у вигляді швидкозбірного комплекту для експлуатації якого не потрібна ліцензія пілота в США, оскільки він відповідає вимогам FAA Part 103 Ultralight Aircraft.

Компания Rotor X представила новый электрический индивидуальный летательный аппарат Dragon

Dragon PAV поставляється з функціями безпеки, такими як балістична парашутна клітка, автоматичне зависання, автоматичний зліт та посадка, а також резервні незалежні двигуни для 8 пропелерів.

Dragon може підняти пасажира вагою до 113 кг за допомогою чотирьох змінних акумуляторів. Літальний апарат може літати до 20 хвилин і заряджається за дві години. Компанія заявила, що оснащений вісьмома електричними двигунами потужністю 16 кВт, Dragon може розвивати швидкість до 101 км/год.

Система живлення має окремі незалежні акумуляторні блоки, керовані резервними польотними контролерами. Він має автоматичний зліт та посадку, повернення в режим зависання без допомоги рук та утримання положення. Dragon eVTOL PAV може зависати та продовжувати безпечну посадку після відмови батареї або двигуна.

Компанія планує запустити Dragon eVTOL PAV у виробництво в 2024 році і повідомила, що електролітальний апарат коштує близько 90 000 доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України