Економіка

Компанія з Литви буде проводити ремонт та обслуговування локомотивів з Полтавським локомотиворемонтним заводом

Литовська компанія підписала договори з Миколаївським та Полтавським локомотивними заводами

Фото: В’ячеслав Симченко

LTG Cargo Ukraine, дочірня компанія литовської LTG Cargo, уклала договори з двома українськими підприємствами для обслуговування та ремонту своїх тепловозів – з Миколаївським локомотиворемонтним заводом та Полтавським локомотиворемонтним заводом.

Передає ЦТС.

Згідно з інформацією на сайті компанії, зокрема, LTG Cargo Ukraine підписала договір про ремонт та обслуговування локомотивів з ТОВ “Полтавський локомотиворемонтний завод”.

Крім того, з генеральним директором даного заводу був підписаний протокол про наміри – щодо оренди 4-х маневрових локомотивів ЧМЕ-3 у LTG Cargo Ukraine.

Також повідомляється, що був підписаний договір про ремонт та обслуговування локомотивів з ТОВ “Миколаївський локомотиворемонтний завод”. Послуги з ремонту та обслуговування будуть потрібні, щоб максимально якісно обслуговувати локомотиви в цьому регіоні України.

В “дочці” литовської компанії інформують, що в березні цього року з заводом з Миколаєва був укладений протокол про наміри – для оренди маневрових локомотивів.

Як уточнив директор з комерції LTG Cargo Ukraine Паулюс Грубінскас, мова йде про власні локомотиви, які компанія найближчим часом планує здавати в оренду в Україні. Ввезти планують 14 одиниць тягової залізничної техніки. Це будуть маневрові локомотиви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України