Економіка

Прототип безпілотного ударного гелікоптеру від компанії «Рамзай» представлять у Києві

На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека 2021» представлять прототип вітчизняного безпілотного ударного гелікоптера.

Розробкою ударного дрона займається Приватне акціонерне товариство «Рамзай».

За словами директора компанії «Рамзай» Юрія Польового, це буде ударний, озброєний ракетами гвинтокрилий безпілотник, який відрізнятиметься дуже високою стійкістю щодо різноманітних систем придушення.

“Значну кількість розробок компанія веде самостійно, при цьому залучає спеціалістів високого рівня, яких вдалося протягом декількох років зібрати в Україні у новоствореному конструкторському бюро”, – прокоментував деталі директор підприємства.

Компанія вже кілька років працює над такою гвинтокрилою машиною, та сподівається підняти її у повітря вже у цьому році.

Раніше компанія розробила систему управління озброєнням гелікоптерів, що може бути інтегрована до цього проєкту безпілотного літального апарату.

Компанія «Рамзай» представить у Києві прототип безпілотного ударного гелікоптера

Фото: Defense Express

Така система дозволяє гелікоптеру уражати наземні цілі керованими ракетами РК-2В на дальності до 7,5 км, а у перспективі, й до 12 км.

Компанія «Рамзай» представить у Києві прототип безпілотного ударного гелікоптера

Фото: Defense Express

У виробництві системи управління озброєнням беруть участь як приватне підприємство «Рамзай», так і залучаються два державні підприємства.

Зокрема, за замовлення підприємства «Рамзай» деякі вузли та агрегати постачаються черкаським заводом «Фотоприлад» та ДП «Ізюмський приладобудівний завод» (обидва є підприємствами ДК «Укроборонпром»).

Про виріб від ДП «Фотоприлад» підвісний оптико-електронний модуль ПМ-ЛКТ та випробування дослідного зразка з 10 по 14 липня 2018 року на аеродромі «Вознесенськ» та на полігоні «Широкий Лан» повідомлялося раніше.

Компанія «Рамзай» представить у Києві прототип безпілотного ударного гелікоптера

Фото: Defense Express

Модуль встановлюється на гелікоптерах та призначений для забезпечення пошуку, виявлення, розпізнавання цілей, вибору і запуску керованої ракети та формування лазерного поля керування для наведення оператором ракети на ціль.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України