Компанія Нібулон завершує будівництво 21-го перевантажувального терміналу

Компанія “Нібулон” майже завершила будівництво перевантажувального терміналу в Тернівці Запорізької області.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

  • Інвестиції 23 млн доларів
  • 5 млн грн податків щорічно
  • 21-ий термінал в Україні, 3-тій в Запорізькій області

Так, станом на сьогодні підрядними організаціями майже повністю змонтовано 6 з 12 великих металевих ємностей для зберігання зерна. Решта ємностей знаходяться в активній фазі збору й зовсім скоро зрівняються з готовими об’єктами. Добігають кінця оздоблювальні роботи в пожежному депо і механічних майстернях. Завершено будівництво адміністративно-лабораторного корпуса, їдальні, диспетчерської та вагового комплексу. Активно йдуть роботи й з благоустрою території, проводяться днопоглиблювальні роботи лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до вантажного причалу перевантажувального термінала. Вже днопоглиблена ділянка в 1,6 км із запланованих близько 2 км.

Термінал в Тернівці вже 21-й перевантажувальний термінал компанії в Україні та 3-тій в Запорізькій області. Термінал скоротить витрати аграріїв регіону на транспортування продукції, зменшить навантаження на автошляхи, забезпечить робочими місцями близько 120 осіб, а також щорічно буде поповнювати місцевий бюджет на суму понад 5 млн грн. Інвестиції у будівництво річкового перевантажувального терміналу склали $23 млн.

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» (засноване в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Має елеваторні потужності загальною місткістю понад 1,7 млн тонн і власний перевантажувальний термінал у Миколаївському морському порту. Компанія в 2016-2017 маркетинговому році експортувала 4,65 млн тонн зернових (в 2015-2016 – 4,66 млн тонн). Має перевантажувальні термінали в Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій та Черкаській області.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh