Новини

Аргументи на користь проходження стажування викладачів за програмою ELPD

Багато викладачів, які отримали профільну освіту, що підтверджує їх кваліфікацію, вважають багаж отриманих знань достатнім і надалі не розвиваються. Але з роками методика навчання змінюється, з’являються нові сучасні способи подачі інформації студентам, вивчити які самостійно практично неможливо. Щоб підвищити свою компетенцію, завжди залишатися першокласним викладачем, який користується великим авторитетом серед учнів і колег, рекомендується пройти міжнародне стажування.

Для цього потрібно правильно обрати компанію, яка займається організацією навчання за кордоном. Зробити це неважко, але й не дуже просто, адже на сьогодні існує багато компаній, що пропонують даний вид послуг. Важливо знати, що професійне агентство має виконувати наступні функції:

• розв’язувати усі питання, пов’язані з оформленням документів для поїздки;

• організувати комфортний проїзд учасників стажування;

• забезпечити житлом на час проведення навчання;

• надати сертифікат проходження міжнародного стажування.

Виконання всіх перерахованих функцій гарантує Європейська ліга професійного розвитку. Тому не варто ризикувати, переглядаючи пропозиції інших компаній – сміливо звертайтеся до фахівців ELPD.

Особливості закордонного стажування від ELPD

Європейська ліга професійного розвитку організує та проводить безліч стажувань за кордоном за різними напрямками. Зокрема у вересні 2019 року відбудеться навчання для викладачів вищих та спеціальних навчальних закладів у Польщі. В якості місця проведення стажування для викладачів обраний Краківський економічний університет. Даний захід буде проходити кілька днів, а заключним етапом стане видача міжнародних сертифікатів усім учасникам.

Переваги проходження міжнародного стажування від ELPD

• розширена програма навчання, що складається з декількох модулів;

• стажування складається з онлайн-лекцій і практичних індивідуальних занять, та виїзного 3-денного модуля;

• знайомство з особливостями польської системи вищої освіти;

• обмін досвідом з іноземними колегами;

• знайомство з польською культурою та визначними пам’ятками Кракова в ході цікавих екскурсій.

Для участі в міжнародному стажуванні необхідно перейти на сайт ELPD і заповнити заявку онлайн або зателефонувати за одним із зазначених телефонів. Рекомендуємо зробити це саме зараз, аби заздалегідь забронювати місце та підготуватися до поїздки на підвищення кваліфікації до Польщі!

Джерело: https://elpd.com.ua/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України