Авторські статтіТехно

Компанія Microsoft створила VR-тростина для погано бачать людей

Американська корпорація Microsoft продовжує розвивати свою технологію віртуальної реальності. Нещодавно її інженери розробили спеціальну VR-продовжувач для людей, які погано бачать або ж зовсім сліпі.

Новий девайс допомагає хворим краще орієнтуватися в просторі. Самі розробники відзначають, що VR-тростина буде створювати справжні маршрути в режимі віртуальної реальності, щоб людина з порушенням зору зміг пройти за визначеними маршрутами без всяких проблем.

Відомо, що новинка складається з випаленого з кераміки стрижня з кріпленням на поясі, який приєднується до самого продовжувача, шолома віртуальної реальності HTC Vive і спеціального трекера. Якщо девайс буде торкатися якогось предмета, то шолом буде передавати сигнал хворій людині.

Цікаво те, що одержувані сигнали зможуть змінюватися, все залежить тільки від перешкоди, якої торкається  пацієнт. Нова система також дозволить зрозуміти сліпому, де він перебуває, тобто це може бути грунт, тротуар, дорога і так далі. До уваги береться матеріал покриття.

В наш час, як повідомили в Microsoft, з’явилася проблема симуляції високих стін, але в майбутньому інженери мають намір вирішити цю проблему

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України