Авторські статтіТехно

Huawei представила перший комерційний чіпсет 5G

Компанія Huawei в рамках виставки MWC-2018, яка проходити зараз в Барселоні, представила світу перший комерційний чіпсет 5G. Даний пристрій є унікальним у своєму роді. Розроблено воно зі стандартами промислової групи 3GPP. За заявою глави Huawei, 5G зможе забезпечити швидкість мережі до 20 гігабайт в секунду.

Гендиректор споживчої бізнес-групи компанії Річард Юй зазначає, що його підприємство таким чином показує дуже широкі перспективи щодо створення 5G.

Як наголошується в повідомленні, чіпсет називається Huawei Balong 5G01. За словами Річарда Юйя, новий винахід може допомогти у майбутньому для роботи автомобілів з автопілотом, а також для роботи інфраструктури розумного міста.

Що стосується телефонів, то Huawei вже в другій половині поточного року має намір випустити смартфон з новим чіпсетом 5G.

Варто відзначити, що на сучасному ринку технологій існувала ціла гонка по створенню 5G модемів. Зокрема, рекордсменом був Qualcomm X50, який нещодавно показавши швидкість прийому 4,51 гігабайт в секунду. Також на цьому тижню Intel оголосила, що об’єднається з Microsoft, Dell, HP і Lenovo створення 5G-сумісних ноутбуків на основі чіпсетів від Intel.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України