Авторські статтіТехно

Компанія Microsoft створила чат-бот, в якому можна поєднувати особи знаменитостей

Компанія Microsoft розробила новий чат-бот Project Murphy, який «вміє» поєднувати особи кількох зірок і зробити з нього одну. Програма за короткий період стала набирати популярність серед користувачів Інтернету.

Створювати таке обличчя – дуже просто. При користуванні таким ботом, користувачам потрібно всього лише поставити таке питання: «А що якщо …?». Наприклад, «А що якщо Брюс Вілліс стані Сільвестром Сталоне?». Project Murphy вміє аналізувати абсолютно будь-які знімки, бажаючі можуть поєднати не тільки фото знаменитостей зі своїми колегами, але й свої власні. Використання даної програми можливо через такі скрипти, як: Facebook Messenger, Skype, Telegram.

Що стосується виробничої частини чат-бота, то він працює завдяки алгоритму Microsoft Cognitive Services і використовує дані з пошукової системи Bing. Створений же Project Murphy на базі хмарної платформи Microsoft.

За короткий період існування чат-бота, користувачі вже витворили безліч різних цікавих проектів. Одними з найпопулярніших є – зображення Анджеліни Джолі разом з рисами обличчя Олени Ісінбаєвої, Джона Сноу і Курта Кобейна, а також Володимира Путіна та Анґели Меркель.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України