Компанія Microsoft створила чат-бот, в якому можна поєднувати особи знаменитостей

Компанія Microsoft розробила новий чат-бот Project Murphy, який «вміє» поєднувати особи кількох зірок і зробити з нього одну. Програма за короткий період стала набирати популярність серед користувачів Інтернету.

Створювати таке обличчя – дуже просто. При користуванні таким ботом, користувачам потрібно всього лише поставити таке питання: «А що якщо …?». Наприклад, «А що якщо Брюс Вілліс стані Сільвестром Сталоне?». Project Murphy вміє аналізувати абсолютно будь-які знімки, бажаючі можуть поєднати не тільки фото знаменитостей зі своїми колегами, але й свої власні. Використання даної програми можливо через такі скрипти, як: Facebook Messenger, Skype, Telegram.

Що стосується виробничої частини чат-бота, то він працює завдяки алгоритму Microsoft Cognitive Services і використовує дані з пошукової системи Bing. Створений же Project Murphy на базі хмарної платформи Microsoft.

За короткий період існування чат-бота, користувачі вже витворили безліч різних цікавих проектів. Одними з найпопулярніших є – зображення Анджеліни Джолі разом з рисами обличчя Олени Ісінбаєвої, Джона Сноу і Курта Кобейна, а також Володимира Путіна та Анґели Меркель.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh