Авторські статтіТехно

Британець за чотири роки побудував комп’ютер розміром з кімнату

Інженер-схемотехник Джеймс Ньюман захотів і зробив, він завершивши роботу над створенням комп’ютера Megaprocessor. Відомо, що агрегат зайняв практично всю кімнату, а на збір конструкції пішли цілих чотири роки.

Конструкція складається з семи стендів двометрової висоти, до складу Megaprocessor увійшло величезна кількість деталей: 40 000 транзисторів і 10 000 світлодіодів – все обладнання обійшлося Ньюману більш ніж в 40 тис. фунтів стерлінгів (еквівалент 3,4 млн рублів). Вага зібраної конструкції – 500 кг.

Крім усього іншого, інженер виявився любителем тетрису, тому вибір для демонстрації можливостей агрегату, впавши на неї. Зображення виводиться світлодіодне табло з роздільною здатністю 32 ? 64 «пікселя», а маніпуляції проводяться з допомогою модифікованого контролера Venom Arcade Stick.

В інтерв’ю Джеймс Ньюман стверджує, що, незважаючи на досконалість сучасних комп’ютерній ютерів, його машина привабливіше, кидаючи погляд фахівця на агрегат, він бачить досконалість поєднання дрібниць, цілу систему, що складається з безлічі деталей. Інженер сподівається, що незабаром побачити свій апарат в навчальному закладі або музеї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.