Британець за чотири роки побудував комп’ютер розміром з кімнату

Інженер-схемотехник Джеймс Ньюман захотів і зробив, він завершивши роботу над створенням комп’ютера Megaprocessor. Відомо, що агрегат зайняв практично всю кімнату, а на збір конструкції пішли цілих чотири роки.

Конструкція складається з семи стендів двометрової висоти, до складу Megaprocessor увійшло величезна кількість деталей: 40 000 транзисторів і 10 000 світлодіодів – все обладнання обійшлося Ньюману більш ніж в 40 тис. фунтів стерлінгів (еквівалент 3,4 млн рублів). Вага зібраної конструкції – 500 кг.

Крім усього іншого, інженер виявився любителем тетрису, тому вибір для демонстрації можливостей агрегату, впавши на неї. Зображення виводиться світлодіодне табло з роздільною здатністю 32 ? 64 «пікселя», а маніпуляції проводяться з допомогою модифікованого контролера Venom Arcade Stick.

В інтерв’ю Джеймс Ньюман стверджує, що, незважаючи на досконалість сучасних комп’ютерній ютерів, його машина привабливіше, кидаючи погляд фахівця на агрегат, він бачить досконалість поєднання дрібниць, цілу систему, що складається з безлічі деталей. Інженер сподівається, що незабаром побачити свій апарат в навчальному закладі або музеї.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh