Автоновини

Компанія Doosan Bobcat розробила повністю електричний компактний гусеничний навантажувач T7X

Bobcat T7X - компактний електричний навантажувач, працює до чотирьох годин на одній зарядці

Якщо ви працюєте на будівельному проекті в приміщенні, то використання шумних механізмів з вихлопними газами не найкраща ідея. Це одна з причин, чому компанія Doosan Bobcat розробила повністю електричний компактний гусеничний навантажувач T7X.

T7X – перший у світі повністю електричний транспорт такого типу. Він не тільки оснащений електродвигуном замість дизельного двигуна, але й використовує електричні приводи замість гідравліки. В результаті для цього потрібно всього 0,9 літра «екологічно чистої» рідини, що охолоджує, в порівнянні з 259 літра гідравлічної рідини, що використовується в моделі дизельного / гідравлічного еквівалента.

Bobcat T7X - компактный электрический погрузчик, работает до четырех часов на одной зарядке

Поряд із відносно тихою і плавною роботою без будь-яких викидів з вихлопної труби, T7X також забезпечує миттєву потужність і максимальний момент, що крутить, на кожній робочій швидкості – у звичайному навантажувачі оператору доводиться чекати, поки гідравлічна система набере потужність. Крім того, автомобіль має набагато нижчі експлуатаційні витрати і вимагає меншої кількості обслуговування, ніж дизельні / гідравлічні навантажувачі.

Живлення забезпечується літій-іонним акумулятором потужністю 62 кВт, одного заряду якого має вистачити до чотирьох годин безперервного використання. Ця цифра стала можливою завдяки системі керування потужністю з вимірюванням навантаження, що автоматично знижує вихідну потужність до рівня, що не перевищує необхідного для поставленого завдання.

Оператори також можуть вручну налаштовувати продуктивність T7X для конкретних робіт, що включає можливість змінювати швидкість приводу при повному крутному моменті. Вони також можуть вибирати між різними додатковими пристроями для вирішення конкретних завдань, такими як шнек для копання ям, захоплення предметів і кутова щітка для підмітання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України