Автоновини

Indigo готує до запуску «новий клас» електромобілів для перевезення пасажирів та доставки вантажів. Відео

Indigdo Technologies готує «новий клас» спеціально створених електромобілів, які будуть просторими, екологічними та націлені на ринки поїздок та доставки. Вони також пропонують колісні електродвигуни, активні системи підвіски, бездротову високошвидкісну зарядку та революційне програмне забезпечення для управління батареями за конкурентоспроможною ціною.

«Ми змінюємо парадигму електромобілів, використовуючи наші революційні роботизовані колеса з вбудованою активною підвіскою та технологіями бездротової передачі енергії для створення перших у світі надефективних електромобілів із чудовою керованістю та комфортом», – кажуть у Indigo Technologies.

Indigo готовит к запуску «новый класс» электромобилей для перевозки пассажиров и доставки

Indigo пропонує дві версії свого нового електричного фургона FLOW та FLOW PLUS. У них використовується технологія «роботизованого колеса IndiWheel», яку називають «першим у світі універсальним силовим агрегатом з одночасною електричною силовою установкою в колі та електричною активною підвіскою».

Звісно, ​​у ступичних двигунах немає нічого нового. Такі компанії, як Aptera і Lordstown Motors, намагалися змусити їх працювати вже десять років, але Indigo додала активну підвіску, яка ефективно прогнозує дорожні умови і регулює висоту дорожнього просвіту на кожному кутку, щоб автомобіль залишався незмінним.

“Індіго винайшов роботизовані колеса, які унікальним чином забезпечують більше місця та комфорту для невеликих міських електромобілів”, – говорить Вілл Грейлін, генеральний директор Indigo. «Без трансмісії та двигуна між колесами Indigo FLOW має низьку плоску підлогу, яка забезпечує більше вантажного простору, ніж будь-який транспортний засіб його розміру. А активна підвіска кожного колеса забезпечує чудовий комфорт їзди за доступною ціною, яка сподобається людям».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України