Авторські статтіТехно

Компанія Apple сповільнює роботу смартфонів iPhone 8 серії. Відео

Продукція Apple з кожним днем ​​стає все дорожче, ніж покупці з невеликими доходами звичайно ж сильно незадоволені, тому що їм доводиться віддавати відчутно більше грошей, ніж раніше. Ще в кінці минулого року «яблучна» корпорація заявила про те, що вона ніколи не буде сповільнювати смартфони iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X, тому що вони містять в собі оновлене технічне оснащення, яке в цьому не має потреби. Проте, все це виявилося одним великим обманом.

Як стало відомо, компанія Apple почала сповільнювати смартфони iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X, а відбувається це після установки прошивки iOS 12.1, яка в даний час вже доступна всім бажаючим у вигляді бета-версії. Програмне забезпечення містить у собі спеціальний режим динамічного управління піковою продуктивністю. Якщо коротко, то чим більше зношена акумуляторна батарея знаходиться в телефоні, тим гірше він буде працювати.

Відео :

За словами Apple, такий режим потрібен для того, щоб запобігати несподівані виключення iPhone і збільшувати термін його роботи. Втім, на практиці це іноді призводить до того, що смартфони «яблучної» корпорації починають працювати вдвічі гірше, ніж з новою батареєю. Звичайно, проблему можна вирішити шляхом заміни акумулятора, проте важливий сам факт того, що «яблучна» корпорація жорстко всіх обманула, заявивши, що її флагмани зразка 2017 роки не схильні до такої проблеми.

Уповільнення iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X відбувається автоматично на iOS 12.1, а потім буде відбуватися і на новіших збірках ОС, проте режим динамічного управління продуктивністю можна відключити в налаштуваннях, відвідавши розділ «Акумулятор». Очевидно, що Apple в кінці минулого року збрехала не просто так, а щоб підвищити продажі своїх нових телефонів. Тепер, коли в продаж надійшли нові моделі, це вже далеко не так важливо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України