Новини з Австрії

Колишній керівник австрійської політичної партії FPÖ Штрахе в липні постане перед судом: йому загрожує 5 років

6 липня колишній голова FPÖ Хайнц-Крістіан Штрахе постане перед земельним судом Відня, заявила прес-секретар суду Крістіна Зальцборн

Предметом розгляду є передбачувана “покупка закону” в зв’язку з приватною клінікою Відень-Верінг. Крім Штрахе, у хабарництві звинувачується оператор клініки Вальтер Г.

Штрахе і колишній менеджер з азартних ігор і автогонщик дружили довгий час. Кажуть, що навіть під час переговорів по  коаліції тодішній голова FPÖ агітував за включення клініки Г. в так званий фонд фінансування приватних лікарень (Prikraf). Це дозволило їй отримувати виплати безпосередньо через соціальне страхування. Фактично, в подальшому фонд «Прікраф» збільшився, і приватну клініку взяли в якості бенефіціара.

Стверджується, що відповідний юридичний аспект з’явився, по крайній мірі, згідно з підозрами після того, як Штрахе запитав директора клініки: «Який федеральний закон буде важливий для вас, щоб з клінікою краси нарешті обійшлися справедливо?». У цьому контексті, як підтверджують, Штрахе запропонував «точні зміни в законі» для G. «щоб ви могли отримати свої ліцензії і дозволи».

З точки зору Прокуратури у справах економіки та корупції (WKStA), пожертвування G. на користь FPÖ в розмірі 10 000 євро дає зрозуміти, що закон був куплений. І Штрахе, і Г. поки рішуче заперечують це. Судовий процес спочатку планується на чотири дні. У разі обвинувального вироку обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від шести місяців до п’яти років. Презумпція невинності поширюється на всіх фігурантів процесу.

 

https://austria-today.ru/shtrahe-v-ijule-predstanet-pered-sudom-emu-grozit-5-let/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України