колишній голова FPÖ Хайнц-Крістіан Штрахе
колишній голова FPÖ Хайнц-Крістіан Штрахе

Колишній керівник австрійської політичної партії FPÖ Штрахе в липні постане перед судом: йому загрожує 5 років

6 липня колишній голова FPÖ Хайнц-Крістіан Штрахе постане перед земельним судом Відня, заявила прес-секретар суду Крістіна Зальцборн

Предметом розгляду є передбачувана “покупка закону” в зв’язку з приватною клінікою Відень-Верінг. Крім Штрахе, у хабарництві звинувачується оператор клініки Вальтер Г.

Штрахе і колишній менеджер з азартних ігор і автогонщик дружили довгий час. Кажуть, що навіть під час переговорів по  коаліції тодішній голова FPÖ агітував за включення клініки Г. в так званий фонд фінансування приватних лікарень (Prikraf). Це дозволило їй отримувати виплати безпосередньо через соціальне страхування. Фактично, в подальшому фонд «Прікраф» збільшився, і приватну клініку взяли в якості бенефіціара.

Стверджується, що відповідний юридичний аспект з’явився, по крайній мірі, згідно з підозрами після того, як Штрахе запитав директора клініки: «Який федеральний закон буде важливий для вас, щоб з клінікою краси нарешті обійшлися справедливо?». У цьому контексті, як підтверджують, Штрахе запропонував «точні зміни в законі» для G. «щоб ви могли отримати свої ліцензії і дозволи».

З точки зору Прокуратури у справах економіки та корупції (WKStA), пожертвування G. на користь FPÖ в розмірі 10 000 євро дає зрозуміти, що закон був куплений. І Штрахе, і Г. поки рішуче заперечують це. Судовий процес спочатку планується на чотири дні. У разі обвинувального вироку обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від шести місяців до п’яти років. Презумпція невинності поширюється на всіх фігурантів процесу.

 

Штрахе в июле предстанет перед судом: ему грозит 5 лет

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh