Новини з Австрії

Колишню учасниця конкурсу «Міс Відень» засуджено на 13 років ув’язнення за спробу вбивства

Шість років тому, під час участі у фіналі конкурсу «Міс Відень», дівчина радісно купалася у спалахах гламурних фотографів багатьох глянцевих видань. Але в цей четвер красуня-брюнетка напевно хотіла б обійтися без уваги журналістів-папараці — 25-річна постала перед судом присяжних за спробу вбивства.

За даними слідства, в липні вона вдарила кілька разів ножем суперницю (30) на Аттемсгассе в Донауштадті. Сусіди почули крики, попередили поліцію, викликали швидку і таким чином врятували життя жертви. «Якщо б не було швидкого медичного лікування, смерть від кровотечі була б дуже ймовірна», — сказав судово-медичний експерт Крістіан Рейтер. У обох жінок були діти від одного і того ж чоловіка, а конфлікт як раз і вийшов в результаті суперечки про те, як і хто з дітей буде проводити свою відпустку з батьком в Португалії.

25-річна жінка визнала тілесні ушкодження, заперечуючи намір вбити суперницю. Журі присяжних визнало її вину п’ятьма голосами проти трьох. Колишня модель було засуджено на 13 років.

Вирок поки-що не має обов’язкової юридичної сили і зараз діє презумпція невинуватості.

За матеріалами:https://wien.orf.at/
Фото:screenshot

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України